Zgorzała
ul. Puszczyka
bliźniak na sprzedaż Bez pośrednika

bliźniak, 4 pokoje Zgorzała, ul. Puszczyka
Cena
1 550 000
Powierzchnia
133
Cena za m²
11 654
Pow. działki
322
Rok budowy
2007
Zgorzała · 1 550 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

bliźniak, 4 pokoje Zgorzała, ul. Puszczyka. Zdjęcie 1
bliźniak, 4 pokoje Zgorzała, ul. Puszczyka. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 46 500 zł na prowizji pośrednika!

Mamy do sprzedaży wspaniały dom w zabudowie bliźniaczej. Dom znajduje się w miejscowości Zgorzała na ul. Puszczyka. Osiedle zamknięte bramą. Jest bardzo bezpieczne dla dzieci. Dom usytuowany jest w stronę wschód - południe. Ogródek świetnie doświetlony. Dom 4 - pokojowy. Na dole salon 30m2, kuchnia 12m2, jadalnia (zamiast garażu) 15m2, wc, przedsionek.

Na górze 3 pokoje 10m2, 15m2 i 21m2 z garderobą, łazienka 10m2, oraz stryszek.

Piec gazowy serwisowy regularnie, wszystkie złączki i rurki przy piecu w tym roku wymienione na nowe. Ogrzewanie podłogowe w łazience na górze i wiatrołapie. Światłowód doprowadzony do osiedla.

Dom aktualnie jest wynajmowany.

Dom do odświeżenia.

Dwa miejsca postojowe przed domem, niezadaszone. Sąsiedztwo spokojne i bardo towarzyskie. Okolica to zespół różnych osiedli. Bardzo blisko do stacji PKP- 10 min. Sklepy Tak, Przedszkole i Żłobek 500m, Plac zabaw 300m. Autobus szkolny dojeżdża na osiedle, duża wygoda dla rodziców. Dojazd do centrum Warszawy 30 min.

Bardzo polecam.

  • ul. Puszczyka, Zgorzała, gmina Lesznowola, powiat piaseczyński
  • Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 133 m², 4 pokoje, wybudowany w 2007 roku
  • Działka 322 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania
  • Garaż, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: pustak, dach: blacha
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, prąd, gaz
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.