Dom na sprzedaż bez pośredników
Czerlejno  

gospodarstwo Czerlejno. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Czerlejno

849 000
4 468 zł/m²
190
Czerlejno - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 25 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Czerlejno k. Poznania - 1,35 ha (ok. 1,4 ha), stajnia 4 boksy, dom ok. 190 m² do remontu i własnej aranżacji.

Marzysz o własnym miejscu na konie?
Tutaj masz bazę, którą możesz urządzić po swojemu - dom, stajnię i prawie 1,4 ha terenu zaledwie 20-25 minut od centrum Poznania.

Dlaczego warto?
Dom ~190 m² - połowa wykończona, połowa w stanie surowym zamkniętym, całość do remontu i aranżacji według Twojej wizji. Możesz stworzyć przestrzeń dla siebie, dla rodziny albo wydzielić część pod najem.
Stajnia z 4 boksami - świetny punkt startowy pod własne konie, pensjonat czy małą szkółkę.
Duża, płaska działka 1,35 ha - teren łatwy do ogrodzenia i podziału na padoki, lonżownik, wybieg czy mały plac treningowy.
Spokojna okolica + szybki dojazd - Kostrzyn 5 min, Poznań w 20-25 min, dobry dostęp do S5/A2/DK92.
Media na miejscu - prąd, woda, szambo.

Ogrodzenie: obecnie ogrodzona jest część przy domu, reszta działki pozostaje nieogrodzona - daje to pełną swobodę w aranżacji według własnych potrzeb.

To idealna propozycja dla osób, które:
- chcą stworzyć własne miejsce dla koni,
- szukają spokojnej lokalizacji blisko miasta,
- widzą potencjał w agroturystyce, pensjonacie czy gospodarstwie rekreacyjnym.

Cena: 849 000 zł (do rozmowy).
Zadzwoń i umów się na obejrzenie - takie nieruchomości w tej lokalizacji pojawiają się bardzo rzadko. Dodam, że ta nieruchomość jest zarejestrowana jako gospodarstwo rolne i może ją kupić osoba niebędąca rolnikiem. Po zakupie automatycznie jesteś rolnikiem, a po 5 latach możesz kupić tyle ziemi, ile chcesz i jesteś pełnoprawnym rolnikiem. Taka mała ciekawostka.

  • Czerlejno, gmina Kostrzyn, powiat poznański  
  • Na sprzedaż budynek o powierzchni 190 m²  
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 1,35 ha (13 500 m²)  
  • Media szambo
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
170000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat