Strobin

dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
145 000
Powierzchnia
72
Cena za m²
2 014
Pow. działki
580
Strobin · 145 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom wolnostojący Strobin. Zdjęcie 1
dom wolnostojący Strobin. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 4 400 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam działkę nr 175/2, obręb Strobin, o pow. około 0,588 ha, zabudową budynkiem po byłym sklepie.

Teren działki znajduje się w centrum wsi Strobin i jest ogrodzony płotem betonowym.

Budynek o pow. 72 m/kw został wybudowany w roku 1973 i wymaga remontu. Centralne ogrzewanie na ekogroszek działa. Woda, prąd jest. Szambo ekologiczne, ale można się podłączyć do powstałej kanalizacji.

Strobin to miejscowość turystyczna położona nad rzeką Wartą, z dużą ilością domków letniskowych.

Budynek może więc służyć jako domek letniskowy przy relatywnie małym nakładzie środków finansowych. Przy większym nakładzie środków można zrobić ze sklepu całkiem fajny budynek mieszkalny całoroczny, co obrazuje pierwsze zdjęcie. Prowadzenie własnego sklepu, warsztatu itp. także jest możliwe.

Prace remontowo-budowlane na zlecenie nowego właściciela kompleksowo może wykonać zaprzyjaźniona firma.

  • Strobin, gmina Konopnica, powiat wieluński
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 72 m²
  • Działka 580 m²
  • Ogrzewanie węglowe
  • Ogrodzenie: betonowe
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.