Dom na sprzedaż bez pośredników
ul. Plichtowicka Kobiór

dom wolnostojący, 4 pokoje Kobiór, ul. Plichtowicka. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Kobiór ul. Plichtowicka

1 100 000
8 397 zł/m²
131
4 pok.
Kobiór, Plichtowicka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 33 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż oferujemy nowy dom jednorodzinny o powierzchni 131 m2, znajdujący się w miejscowości Kobiór. Dom jest w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu nabywcy możliwość swobodnej aranżacji wnętrz i dostosowania ich do własnych potrzeb.

Dom jest parterowy, co pozwala na swobodne poruszanie się po całej powierzchni bez potrzeby wchodzenia na piętro. Powierzchnia domu została starannie zaplanowana, aby zapewnić przestrzeń dla całej rodziny. Dom składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoła oraz przystanki komunikacji miejskiej. Dom posiada również ogród, który daje możliwość relaksu i spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z okazji nabycia nowego domu w miejscowości Kobior.

Cena brutto prezentowanego domu w stanie deweloperskim na działce nr 2231/44 o powierzchni 814 m2 wynosi 1.100.000 PLN 

  • ul. Plichtowicka, Kobiór, powiat pszczyński  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 131 m², 4 pokoje wybudowany w 2023 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 814 m²  
  • Budynek w stanie do wykończenia, z aneksem kuchennym  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
220000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat