Dom na sprzedaż bez pośredników Kłomnice
409 000 zł
3 557 zł/m²
115 m²
3 pok.
Kłomnice
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w spokojnej i atrakcyjnej okolicy. Nieruchomość idealna dla rodziny szukającej komfortowego miejsca do życia.
Dom składa się z:
- 3 pokoi
- kuchnia
- jadalnia
- łazienka
- 2 garaże
- poddasze użytkowe (podciągnięte ogrzewanie, woda, prąd - dodatkowe 110m)
- dom podpiwniczony (wysokie piwnice)
Bardzo spokojna okolica, dobra komunikacja, blisko sklepy, szkoła, przystanek.
Dodatkowy budynek na działalność gospodarczą.
Dom do remontu.
Biurom nieruchomości dziękuję!
Zapraszam do kontaktu.
-
Kłomnice, powiat częstochowski
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 115 m², 3 pokoje
-
Działka 700 m²
-
Budynek w stanie do remontu
-
Piwnica, garaż
-
Media woda, prąd
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
82000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
82000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości