Dom na sprzedaż bez pośredników
Krajęczyn  

dom wolnostojący, 3 pokoje Krajęczyn. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Krajęczyn

266 000
4 433 zł/m²
60
3 pok.
Krajęczyn - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Oferuję na sprzedaż piętrowy dom o powierzchni 60 m². Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m². To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i przestrzeno z dala od asfaltu.
Dom zjest w stanie który pozwala na własną aranżacje . Możliwości wykończenia za doplata. Dostępne są media: woda ze studni , prąd oraz szambo. Możesz zaaranżować przestrzeń według własnych potrzeb.
Zalety nieruchomości:
Duża działka
Bliskość natury
Możliwość własnej aranżacji
Cicha okolica
Dobre warunki do życia- po wykończeniu na całoroczny .
Nieruchomość dostępna od zaraz. Cena to 266 000 PLN. Wieś Krajeczyn , 3 km od rzeki Wkry , wśród pól i lasów. Skontaktuj się z nami telefonicznie , aby dowiedzieć się więcej.

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Krajęczyn, gmina Joniec, powiat płoński  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 60 m², 3 pokoje wybudowany w 2024 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 1 200 m², długość działki: 7 m, szerokość działki: 5 m  
  • Budynek w stanie surowym zamkniętym  
  • Dojazd utwardzony
  • Ogrodzenie siatka
  • Media woda, szambo, prąd
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
53000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat