Dom na sprzedaż bez pośredników Radlin
265 000 zł
1 472 zł/m²
180 m²
Radlin
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam dom w stanie surowym otwartym. 3 pokoje, łazienka, kuchnia otwarta na salon, garaż - 120 m2 plus przygotowane poddasze użytkowe 60m2. Prąd, woda, kanaliza będzie. Dodatkowo studnia głębinowa na działce. Duża działka 1600m2, cała ogrodzona. Budynek znajduje się przy trasie Radlin - Klęka. Blisko las, który widać z okna.
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
Radlin, gmina Jarocin, powiat jarociński
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180 m²
-
Działka 1 600 m²
-
Budynek w stanie surowym otwartym
-
Garaż
-
Media woda
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
53000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
53000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości