Dom na sprzedaż bez pośredników Wołczkowo ul. Kalinowa
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 38 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej części Wołczkowa (15 min drogi od centrum Szczecina).
Dom posiada powierzchnię użytkową 121 m2 oraz dodatkowo 25 m2 powierzchni poddasza (strych).
Został wybudowany w 2019 roku i wykończony w najwyższym standardzie oraz energooszczędnej technologii.
Centralne sterowanie ogrzewaniem (Fibaro) oraz instalacja alarmowa z czujkami ruchu i kontaktronami w oknach pozwalają na pełną kontrolę nad wydatkami za ogrzewanie oraz zapewniają bezpieczeństwo.
Część dzienna domu, na którą składają się salon z kuchnią i jadalnią, WC oraz przedpokój, posiada ogrzewanie podłogowe.
Na piętrze znajdują się 2 sypialnie, gabinet oraz łazienka, w których zlokalizowane są grzejniki.
Dodatkowo, łazienka na piętrze wyposażona jest również w ogrzewanie podłogowe.
Wszystkie pomieszczenia są umeblowane, w domu zostały wykonane wysokiej jakości zabudowy meblowe na wymiar (kuchnia, garderoby, biblioteka).
Od frontu został utwardzony podjazd i dojście do domu, od strony południowego-zachodu zlokalizowany jest ogród o powierzchni 400 m2.
Garaż jednostanowiskowy wyposażony w automatyczną bramę.
Zapraszam do kontaktu.
-
ul. Kalinowa, Wołczkowo, gmina Dobra (Szczecińska), powiat policki
-
Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 121,32 m², 4 pokoje wybudowany w 2019 roku
-
Działka 464 m²
-
Budynek w stanie do zamieszkania, z aneksem kuchennym
-
Garaż
-
Ogrzewanie gazowe
-
Materiał budowy silikat
-
Dach dachówka
-
Okna plastikowe
-
Dojazd utwardzony
-
Ogrodzenie metalowe
-
Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
255000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż