Dom na sprzedaż bez pośredników Częstochowa Dźbów ul. Żurawinowa
1 200 000 zł
8 276 zł/m²
145 m²
Częstochowa Dźbów, Żurawinowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 36 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam nowy dom, oddany w 2021r. Ul. Żurawinowa 4. Dzielnica: Dźbów. Działka: ok. 780 m2. Dom: 145 m2. Parter: 75 m2 (w tym garaż ok. 17 m2). Poddasze: 70 m2. Drzwi garażowe: segmentowe, napęd, pilot. Brama wjazdowa: przesuwna, napęd, pilot. Rolety w oknach na parterze, sterowanie pilotem. Ogrzewanie gazowe - podłogowe na całej powierzchni domu. Okna 3-szybowe, ocieplenie 20 cm. Internet - światłowód. Taras: 40 m2. Cena: 1.200 000 zł. Tel:
-
ul. Żurawinowa, Częstochowa Dźbów
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 145 m² wybudowany w 2021 roku
-
Działka 780 m²
-
Taras, garaż
-
Ogrzewanie gazowe
-
Media gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
240000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
240000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Domy – popularne miejscowości