Dom na sprzedaż Czarna
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany w technologii szkieletowej w nowoczesnym, energooszczędnym standardzie. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, oferowany w stanie deweloperskim , z wykonaną elewacją oraz podbitką dachową.
Dom realizowany na bazie projektu D-186 z pracowni [www] , przy czym w trakcie budowy wprowadzono zmiany zwiększające funkcjonalność i komfort użytkowania. Na poddaszu podniesiono ścianę kolankową do wysokości ok. 135 cm , co znacząco powiększa przestrzeń użytkową i ułatwia aranżację pomieszczeń.
Budynek został ocieplony styropianem o grubości 10 cm , natomiast fundament ocieplono styropianem 20 cm . Zastosowano ogrzewanie podłogowe zarówno na parterze, jak i na poddaszu , co zapewnia wysoki komfort cieplny oraz niskie koszty eksploatacji. Dodatkowym atutem jest zadaszony taras , idealny do wypoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Dom wybudowany jest na działce o powierzchni 10 arów , w spokojnej okolicy, z dogodnym i szybkim dojazdem do Łańcuta oraz Rzeszowa .
Nieruchomość sprzedawana w trakcie budowy — to doskonała propozycja dla osób, które chcą wykończyć wnętrze według własnego gustu i potrzeb.
Kondygnacje:
Parter:
- salon, jadalnia, kuchnia, sypialnia/gabinet, łazienka, przedpokój, hol, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, garaż dwustanowiskowy
Poddasze:
- 3 sypialnie, łazienka, korytarz, pralnia, garderoba
Budynek:
- wykonany w technologi szkieletowej
- strop drewniany,
- dach pokryty blachodachówką
- okna trzyszybowe
- ogrzewanie w zależności od decyzji Klienta - gazowe lub pompa ciepła
Media:
- woda, kanalizacja, prąd, gaz, światłowód doprowadzone do budynku
Działka:
- płaska, kształt prostokątna
- powierzchnia 10 arów
- dojazd drogą utwardzoną
- w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej
Lokalizacja:
- spokojna okolica
- dogodny dojazd do centrum Łańcuta jak i do Rzeszowa przez A4
Zapraszamy do oglądania z naszym agentem!
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: marta Kobos (licencja nr: )
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
Czarna, powiat łańcucki
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m², 5 pokoi wybudowany w 2026 roku
-
Działka 1 000 m²
-
Budynek w stanie do wykończenia
-
Bez piwnicy
-
Okna plastikowe
-
Dojazd utwardzony
-
Media woda, gaz
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
140000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż