Dom na sprzedaż bez pośredników Jeżowa ul. Asfaltowa
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam dom jednorodzinny, wolnostojący, zaprojektowany z myślą o komforcie rodziny 2+2. Położony w cichej i spokojnej okolicy pod Lublińcem, łączy nowoczesną architekturę z bliskością natury.
Dom jest oferowany w stanie surowym zamkniętym z kompletną izolacją termiczną ścian zewnętrznych, co oznacza, że najważniejsze, kosztowne etapy budowy są już zrealizowane. Nabywca może bezpośrednio przejść do prac instalacyjnych i wykończeniowych.
Kluczowe cechy projektu:
- Przestronny salon z dużymi panoramicznymi oknami, które zapewniają mnóstwo światła przez cały dzień.
- Z salonu i jadalni jest bezpośrednie wyjście na obszerny taras.
- Wnętrze zaprojektowane z myślą o funkcjonalności: wnęki na szafy w każdej sypialni oraz miejsce na spiżarnię przy kuchni.
Układ Pomieszczeń
Obecna powierzchnia użytkowa wynosi ok. 90 m2 i obejmuje:
- 3 pokoje sypialne (z wnękami na szafy).
- Duży pokój dzienny z otwartą kuchnią i wyjściem na taras.
- Dwie pełne łazienki.
- Wiatrołap z miejscem na szafę.
- Pomieszczenie gospodarcze/kotłownia.
Możliwości Rozbudowy:
- Istnieje możliwość adaptacji poddasza, co pozwoli na znaczne powiększenie powierzchni użytkowej domu.
- Na działce zaplanowano miejsce na carport dla dwóch samochodów z możliwością postawienia pełnego garażu.
Stan Techniczny i Materiały Wysokiej Jakości:
- fundament w postaci płyty żelbetowej, ocieplony od spodu oraz boków warstwą styroduru o wysokiej wytrzymałości,
- ściany z ciepłego pustaka z betonu komórkowego H+H,
- dach w konstrukcji drewnianej, pokryty nowoczesną blachą na rąbek stojący,
- strop nad parterem - konstrukcja drewniana,
- okna trzyszybowe firmy Kapica,
- możliwość montażu rolet zewnętrznych,
- przewidziana w projekcie rekuperacja,
- przewidziane w projekcie ogrzewanie pompą ciepła.
Wybór Ogrzewania: W obecnym stanie nabywca może jeszcze wybrać i zrealizować preferowany rodzaj ogrzewania (pompa ciepła lub gaz).
Dom jest do wykończenia. Na życzenie kupującego możliwa jest realizacja dalszych prac aż do stanu pod klucz.
Nie zwlekaj, skontaktuj się już dziś, aby umówić się na oglądanie!
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
ul. Asfaltowa, Jeżowa, gmina Ciasna, powiat lubliniecki
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 123 m², 4 pokoje wybudowany w 2026 roku
-
Działka 1 577 m²
-
Budynek w stanie surowym zamkniętym, z aneksem kuchennym
-
Taras, garaż
-
Ogrzewanie pompa ciepła
-
Dach blacha
-
Okna plastikowe
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie siatka
-
Media woda, szambo, prąd, gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
80000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż