Ogłoszenie usunięte
Dom na sprzedaż bez pośredników Chęciny os. Północ
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Do sprzedania przytulny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na działce o pow. 3,42ar na spokojnym osiedlu Północ w Chęcinach (14km do Kielc). Zaletą jest doskonała lokalizacja: bliskość sklepów (Biedronka, Dino) około 400m, przychodnia około 400m, szkoła podstawowa 700m, szkoła ponadpodstawowa (liceum, technikum) 300m, blisko węzła Chęciny na trasie S7 Warszawa-Kraków.
Jest to dom z garażem na jeden samochód osobowy, parter, pierwsze i drugie piętro, strych. Na parterze kotłownia, pokój, kuchnia, łazienka, mała spiżarnia. Wysokość pomieszczeń na parterze 2,2m. Na pierwszym piętrze są dwa duże pokoje otwarte funkcjonujące obecnie jako jadalnia i pokój dzienny, funkcjonalna kuchnia i łazienka tuż po remoncie. Na drugim piętrze znajdują się trzy sypialnie i łazienka świeżo po remoncie(prysznic). Jest jeszcze strych.
Ogrzewanie: rury stalowe, grzejniki aluminiowe, kocioł na eko-groszek. Ciepła woda użytkowa podgrzewana z kotłowni do zasobnika głównie w zimie lub latem przez elektryczny podgrzewacz przepływowy bardzo funkcjonalny i ekonomiczny. Dom wyposażony w instalację fotowoltaiczną o mocy 4,62kWp w układzie wschód-zachód. Dom jest ocieplony i bardzo ekonomiczny w utrzymaniu rocznym.
Z ogrodu i tarasu od strony zachodniej mamy piękny widok na górę zamkową i ruiny zamku.
-
os. Północ, Chęciny, powiat kielecki
-
Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 150 m², 5 pokoi wybudowany w 1995 roku
-
Działka 342 m²
-
Budynek w stanie do zamieszkania
-
Taras, garaż
-
Ogrzewanie węglowe
-
Materiał budowy pustak
-
Dach blacha
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie metalowe
-
Media woda, kanalizacja, prąd
Domy – popularne miejscowości
Aktualne domy na sprzedaż