Dom na sprzedaż bez pośredników Bełchatów
1 200 000 zł
7 742 zł/m²
155 m²
Bełchatów
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 36 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Nieruchomość w centrum miasta!
Oferuje na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 155 m².
Na górze nieruchomości znajdują się:
- Dwie łazienki
- Trzy sypialnie, każda posiada oddzielną, w pełni umeblowaną garderobę
Dodatkowe udogodnienia:
- Każdy pokój wyposażony w system do kontroli temperatur oraz system alarmowy.
- W oknach znajdują się rolety zewnętrzne.
Do domu należy również ogród z tarasem.
To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu w miejskim otoczeniu.
-
Bełchatów, powiat bełchatowski
-
Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 155 m²
-
Działka 300 m²
-
Budynek z aneksem kuchennym
-
Balkon, garaż
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
240000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
240000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości