Dom na sprzedaż bez pośredników
Dąbrowa  

NOWA OFERTA
dom wolnostojący Dąbrowa. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Dąbrowa

350 000
1 944 zł/m²
180
Dąbrowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Dom w Dąbrowie Annopolskiej - spokojna okolica, blisko lasu

Na sprzedaż dom położony w cichej i zielonej okolicy Dąbrowy Annopolskiej, w sąsiedztwie lasów i terenów rekreacyjnych oraz własnością lasu 15 arów. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, prywatności i kontaktu z naturą.

Nieruchomość przygotowana jest w bardzo dobrym standardzie technicznym i stanowi solidną bazę do dalszego wykończenia.

W budynku wykonano już najważniejsze prace:
* rozprowadzona instalacja elektryczna (w tym przygotowane bruzdy pod kable),
* wykonane posadzki,
* zamontowane grzejniki,
* okna trzyszybowe zapewniające bardzo dobrą izolację cieplną i akustyczną,
* ogrzewanie gazowe,
* strop ocieplony wełną mineralną,
* budynek ocieplony,
* tynki wykonane - nie wymagają dodatkowych prac.

Dom daje duże możliwości aranżacyjne i pozwala na szybkie przejście do etapu wykończeniowego według własnego projektu.

Cicha, kameralna okolica w otoczeniu lasów zapewnia komfort życia z dala od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnym dobrym dostępie do okolicznych miejscowości.

Cena: 350 000 zł

  • Dąbrowa, gmina Annopol, powiat kraśnicki  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180 m²  
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 1 500 m²  
  • Ogrzewanie gazowe
  • Media gaz
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
70000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat