Stróża
ul. Morelowa
bliźniak na sprzedaż Bez pośrednika

bliźniak, 5 pokoi Stróża, ul. Morelowa
Cena
749 000
Powierzchnia
106,92 m²
Cena za m²
7 005
Pow. działki
334
Rok budowy
2025
Stróża · 749 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

bliźniak, 5 pokoi Stróża, ul. Morelowa. Zdjęcie 1
bliźniak, 5 pokoi Stróża, ul. Morelowa. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 22 500 zł na prowizji pośrednika!

Na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej przy granicy z Łodzią (Stróża, ul. Morelowa 30) o pow. 106,92 m2 na który składa się:

parter: przestronny salon z aneksem kuchennym, pokój (który może pełnić funkcję sypialni, gabinetu bądź pokoju gościnnego), wiatrołap, łazienka, kotłownia
piętro: przedpokój, 3 sypialnie, łazienka, pom. techniczne
strych nieużytkowy, nieocieplony (około 50 m2 po podłodze - pow. nieużytkowa)
Do domu przynależy ogródek z częścią zieloną, tarasem oraz miejscem parkingowym.

Media: szambo (przygotowana instalacja pod przyszłą kanalizację gminną), ogrzewanie gazowe, woda (wodociąg), prąd, internet w granicy działki.

Rozprowadzona instalacja alarmowa oraz kontaktrony w oknach na parterze.

Bardzo dobra lokalizacja oraz dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej (sklepy, siłownia, basen), oświaty oraz dogodny dojazd do centrum miasta i zjazdu z autostrady.

W całym domu będzie zastosowane ogrzewanie podłogowe (kocioł gazowy kondensacyjny 2-funkcyjny 24 kW) oraz rekuperacja. W łazienkach dodatkowo gniazdka pod grzejniki elektryczne/suszarki na ręczniki.

Strop nad piętrem będzie ocieplony wdmuchiwaną wełną drzewną Steico Zell (32cm) . Przewidziane są tynki gipsowe.

Dach - panel dachowy Rąbek Stojący Premium Ultramat – kolor RAL7024.

Mury: pustak ceramiczny (ceramika podkarpacka) + ocieplenie styropian grafitowy 20 cm. Elewacja będzie w kolorze białym (ciepły odcień) z elementem ozdobnym z kamienia naturalnego. Pomiędzy lokalami podwójna ściana z pustaka cermicznego 25 cm + wełna mineralna 5 cm. Okna trzyszybowe PVC Izoplast Extremo Elegante; w oknach na parterze oraz drzwiach wejściowych zastosowano klinaryty, a w oknach na piętrze ciepłe parapety z XPS. Drzwi Erkado z doświetlem bocznym.

Oferta dotyczy domu nr 2 i 3 o pow. działki około 290m2 oraz domu nr 4 o pow. działki około 334 m2.

Budynek nr 1 – REZERWACJA

Budynek nr 2 - wolny

Budynek nr 3 - wolny

Budynek nr 4 - wolny

Zakończenie budowy planowane jest na koniec III kwartału. Każdy dom będzie miał wyodrębnioną działkę i osobną księgę wieczystą.

Sprzedaż bez pośredników, bez prowizji - bezpośrednio.

Kupujący jest zwolniony z podatku PCC.

Rysunki są poglądowe i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • ul. Morelowa, Stróża, gmina Andrespol, powiat łódzki wschodni
  • Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 106,92 m², 5 pokoi, wybudowany w 2025 roku
  • Działka 334 m²
  • Budynek z poddaszem, w stanie do wykończenia, z aneksem kuchennym
  • Bez piwnicy, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: pustak ceramiczny, dach: blachodachówka, okna plastikowe
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: metalowe
  • Media: woda, szambo, prąd, gaz
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.