Łódź Retkinia
ul. ks. Jerzego Popiełuszki
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
289 000
Powierzchnia
53
Cena za m²
5453
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1970
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Retkinia, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Do sprzedanie rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie (53 m2) na osiedlu Retkinia przy ulicy Popiełuszki. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz WC. Okna salonu wychodzą na południe, okolica jest cicha i spokojna. Razem z mieszkaniem dysponuję także miejscem parkingowym na osiedlowym strzeżonym parkingu. Mieszkanie wymaga odświeżenia, natomiast można w nim mieszkać od zaraz, można też przygotować pod wynajem dla 3 osób. Ogrzewanie centralne, wodociągi oraz kanalizacja - miejska. Lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum Łodzi, Na osiedlu znajduje się pełna infanstruktura (sklepy, przychodnia, punkty usługowe itd.). Stan prawny - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Cena do negocjacji. Biurom nieruchomości dziękuję.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku
  • Łódź, Retkinia, ul. ks. Jerzego Popiełuszki
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna drewniane
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Retkinia, ks. Jerzego Popiełuszki Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.