Łódź Bałuty
ul. Mahatmy Gandhiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
299 000
Powierzchnia
42
Cena za m²
7019
Piętro
parter
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Mahatmy Gandhiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Mahatmy Gandhiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Mahatmy Gandhiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Mahatmy Gandhiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Mahatmy Gandhiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Mahatmy Gandhiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Mahatmy Gandhiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Mahatmy Gandhiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Mahatmy Gandhiego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Mahatmy Gandhiego. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Szanowni Państwo,

oferuję bezpośrednią sprzedaż mieszkania 2-pokojowego z oddzielną kuchnią, przedpokojem i łazienką z WC, o łącznej powierzchni użytkowej 42,60 m2.

Lokal znajduje się na parterze bloku czteropiętrowego w Łodzi, na Bałutach,
przy ul. Gandhiego. Jest to mieszkanie spółdzielcze własnościowe.

Okolica jest spokojna, zielona, blok oddalony od głównych ulic. W bliskim otoczeniu znajdują się przedszkola, szkoły, place zabaw, Orlik, poradnie medyczne oraz osiedlowe sklepy, 10 minut spaceru wystarcza na dojście do Manufaktury.
W niedalekiej odległości znajdują się przystanki MPK.

Mieszkanie posiada ekspozycję okien północ – południe, jest rozkładowe i bardzo ustawne oraz funkcjonalne. W pokojach na ścianach położono gładź gipsową, na podłodze w pokojach i w przedpokoju jest zadbany parkiet bukowy. W łazience i kuchni na podłodze i częściowo na ścianach płytki. Wszystkie okna nowego typu. W mieszkaniu znajdują się dwie pojemne szafy do zabudowy. Do lokalu przynależy przestronna komórka lokatorska.

W mieszkaniu doprowadzone są następujące media: woda ciepła i zimna, centralne ogrzewanie (bez podzielników), gaz, prąd, TV, internet. 
 
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na oglądanie mieszkania. 

Nie jestem zainteresowana ofertami pośredników i biur nieruchomości.
OFERTA BEZPOŚREDNIA

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,60 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku
  • Łódź, Bałuty, ul. Mahatmy Gandhiego
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Wyposażenie: telewizor
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Łódź Bałuty, Mahatmy Gandhiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.