Mielec Smoczka
ul. Botaniczna
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
330 000
Powierzchnia
72
Cena za m²
4583
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Botaniczna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Botaniczna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Botaniczna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Botaniczna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Botaniczna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Botaniczna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Botaniczna. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Mielec Smoczka, ul. Botaniczna. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie 72m2 po kapitalnym remoncie przy ulicy Botanicznej. Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu na osiedlu Smoczka. Mieszkanie jest jasne i przestronne i znajduje się na 4 piętrze oraz posiada 4 pokoje, kuchnię, korytarz, łazienkę, osobną toaletę oraz balkon. W każdym z pokoi zamontowane są rolety wewnętrzne. Do mieszkania przynależą dwie piwnice. W pobliżu znajduje się galeria handlowa, przedszkole, pod blokiem parking.

Więcej informacji pod numerem telefonu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Mielec, Smoczka, ul. Botaniczna
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Mielec Smoczka, Botaniczna Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.