Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Gdynia Działki Leśne
ul. Pomorska 38
6-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
650 000
Powierzchnia
194
Cena za m²
3 337
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1986
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Gdynia - mieszkanie 194,8 m2 i 50% udział w działce - cena 650 tys. zł.

Dwupoziomowe mieszkanie (I piętro z poddaszem) o pow. 134,68 m2 i pawilon handlowo-usługowy lub biuro/mieszkanie (ew. garaż) z zapleczem o pow. 60,3 m2 (wejście z poziomu zero) oraz udział 50% działce. Całość jest w okazyjnie niskiej cenie 650 tys. zł. z powodu naszego przeniesienia się do centralnej Polski. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni (Działki Leśne) i graniczy z jednej strony z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym oraz lasem bukowym (cisza i spokój, sarny podchodzą pod samo ogrodzenie), a z drugiej strony jest zaledwie 350 m od Śródmieścia Gdyni.

Nieruchomość jest wolna od obciążeń i zobowiązań, mieszkanie niezamieszkałe (wolne od zaraz), umeblowane, posiada wyodrębnioną Księgę Wieczystą.
Budynek był wybudowany „dla siebie” w latach 1986-1991 z cegły pełnej i dużej dziurawki (ściany zewnętrzne o grubości 45 cm i dobrych właściwościach termoizolacyjnych), ocieplone poszycie dachowe, w całym lokalu jest położona nowa instalacja gazowo-grzewcza (grudzień 2016 r.)

Poziom I (I piętro); powierzchnia użytkowa 95,6 m2 składa się z 3 pokoi, garderoby, jasnej kuchni z dwoma oknami, łazienki, osobnego wc, korytarza i wewnętrznych schodów, z głównego pokoju wyjście na balkon z którego rozpościera się piękny widok na zieleń bukowego lasu i roślinność ogrodu.

Poziom II (poddasze); powierzchnia użytkowa 38,9 m2 (pow. podłóg 79,4 m2 - skosy) składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc. i korytarza,
Z poziomu II-go mieszkania jest widoczna Zatoka Gdańska. Istnieje możliwość podniesienia dwóch ścian poddasza i zwiększenie powierzchni użytkowej lub rozdzielenie sprzedawanego lokalu mieszkalnego na dwa niezależne mieszkania po podniesieniu fragmentu zewnętrznej klatki schodowej.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest pomieszczenie na poziomie zerowym (wejście z poziomu ulicy) o powierzchni użytkowej 60,3 m2, które może być biurem, garażem lub lokalem handlowo-usługowym do wydzierżawienia, ew. do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. W lokalu tym jest położona nowa instalacja elektryczna oraz gazowo-grzewcza (2017 r.).
Parter domu zajmuje pośrednik nieruchomości, który nie ma nic wspólnego ze sprzedawanym lokalem (mój lokal i działka mają odrębne księgi wieczyste).
W pobliżu sprzedawanej nieruchomości, położonej obok śródmieścia, znajduje się rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, kościół, przystanek autobusowy (100 m), trolejbusowy (300 m), postój taksówek (180 m), restauracja i pizzeria (300 m), bar mleczny (450 m), przychodnia lekarska (350 m), apteka (250 m), basen (230 m), dworzec Gdynia-Główna PKP, SKM i PKS (750 m), dworzec Wzgórze Maksymiliana (400 m), plaża (1200 m), Urząd Miasta Gdyni (700 m), Teatr Miejski (700 m), Centrum Handlowe Batory (900 m), Poliklinika evi-Med. Nr 3 (1000 m), Pierwszy Urząd Skarbowy (1000 m), Teatr Muzyczny (1100 m). W odległości od 300 m do 1400 m jest 10 wyższych uczelni.
To mieszkanie może być zakupem samofinansującym się w przypadku np. wynajęcia pawilonu na działalność gospodarczą; na biuro, handel lub usługi (miesięczna rata kredytu za całość wynosi ok. 2000,- zł.). Wyjątkowa okazja – świetna lokalizacja i okazyjnie niska cena.
Właściciel: Krzysztof

  • Dwupoziomowe mieszkanie 6-pokojowe o powierzchni 194,80 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowym domu wielorodzinnym bez windy z 1986 roku
  • Gdynia, Działki Leśne, ul. Pomorska
  • Balkon, piwnica, ogródek, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Gdynia Działki Leśne, Pomorska 38 Poland - lokalizacja dokładna
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.