Święta Katarzyna

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
395 000
Powierzchnia
60
Cena za m²
6583
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1920
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Sprzedam bardzo atrakcyjny lokal użytkowy składający się z dwóch wyremontowanych mieszkań.

Pierwsze dwupokojowe mieszkanie to salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, drugie mieszkanie to kawalerka składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i wnęki- sypialni.

   Lokal po remoncie, nowe okna, wymieniona instalacja elektryczna, drzwi zewnętrzne, podłogi panele plus płytki. Nowe meble.

Lokal położony jest na parterze kamienicy w centrum Świętej Katarzyny. w pobliżu sklepy, przychodnia, prężnie działający Dom Kultury.

   Święta Katarzyna jest bardzo dobrze skomunikowana z Wrocławiem. W pobliżu przystanek autobusowy. Dworzec PKP ok 600 m. Dojazd do Dworca Głównego we Wrocławiu zajmuje 11 minut. Bliskość terenów zielonych i tras rowerowych sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla osób ceniących aktywny wypoczynek. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m²
  • parter w kamienicy z 1920 roku
  • Święta Katarzyna
  • Aneks kuchenny
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Święta Katarzyna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.