Tarnów
ul. Technologiczna
biuro na sprzedaż

Biuro Tarnów, ul. Technologiczna
Cena
4 450 000
Powierzchnia
600
Cena za m²
7 417
Tarnów · 4 450 000 zł
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 1
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 2
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 3
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 4
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 5
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 6
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 7
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 8
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 9
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 10
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 11
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 12
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 13
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 14
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 15
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 16
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 1
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 2
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 3
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 4
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 5
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 6
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 7
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 8
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 9
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 10
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 11
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 12
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 13
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 14
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 15
Biuro Tarnów, ul. Technologiczna. Zdjęcie 16

Nowoczesny budynek biurowy

Budynek biurowy na sprzedaż TarnówOferta skierowana przede wszystkim do firm poszukujących nieruchomości dla swojej siedziby lub oddziału, która zapewni komfort pracy pracownikom, dzięki czemu przyczyni się do zwiększenia ich wydajności. Jednocześnie będzie w oczach klientów wizytówką przedsiębiorstwa, świadczącą, że mieszcząca się w niej firma stawia na wysoką jakość oraz nowoczesność oferowanych usług.

Ulica Technologiczna to nieduża przecznica ulicy Wody, mieszcząca się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Tarnowskiego Klastra Przemysłwego w Tarnowie. Jej prostopadłe usytuowanie do ulicy Wody sprawia, że łatwo dotrzemy z niej do węzła autostrady Tarnów Mościce, jak również do centrum miasta. Właśnie w tym miejscu znajduje się działka ewidencyjna numer 357/1, której powierzchnia to około 19 ar. Teren nieruchomości objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z jego zapisami parcela w całości znajduje się na obszarze oznaczonym symbolem 2. PU, co oznacza przeznaczenie techniczno-produkcyjno-usługowe. Dużym atutem lokalizacji jest fakt, że w okolicy znajdują się tylko trzy podobnej wielkości budynki, w których prowadzona jest nieuciążliwa działalność gospodarcza, więc pracownicy i klienci w Twojej nowej siedzibie będą mogli cieszyć się stosunkowo dużą dozą ciszy i spokoju. Nieruchomość leży przy końcu ulicy Technologicznej, gdzie znajduje się mała zatoczka dla samochodów, mogąca pełnić rolę dodatkowego parkingu, gdyby z jakiegoś powodu zabrakło miejsca na terenie działki. Aktualne zapisy MPZP wyznaczają linię zabudowy w taki sposób, że w najbliższej okolicy nie ma miejsca na dodatkowe budynki, dzięki czemu możesz być spokojny, że przez długi czas okolica pozostanie spokojna i nieuciążliwa. Od wschodu parcela graniczy z terenami zielonymi, które są w posiadaniu Tarnowskiego Klastra Przemysłowego, więc jeśli będziesz potrzebował rozbudować firmę o dodatkowe budynki, parkingi czy magazyny istnieje otwarta droga do dokupienia dodatkowych arów od wspomnianego Klastra Przemysłowego. Od strony północnej znajdują się tereny przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, oraz odgradzający je pas zieleni. Jedynym kierunkiem gdzie w przyszłości może powstać zabudowa jest wschód. Kształt parceli jest nieregularny, ale została ona optymalnie zagospodarowana. W części południowej znajduje się budynek biurowo-magazynowy, na którym skupie się w dalszej części opisu. Pozostała cześć działki w głównej mierze służy jako parking dla samochodów. Parcela jest oczywiście w pełni uzbrojona, posiada przyłącz do kanalizacji sanitarnej i deszczowej, dostęp do wodociągu miejskiego, sieci energetycznej, gazu oraz Internetu.

Główną częścią składową nieruchomości jest nowo wybudowany budynek biurowy z wydzieloną powierzchnią magazynową. Powstał on w 2022r. na bazie indywidualnego projektu architektonicznego. Obiekt charakteryzuje się nowoczesną bryłą, funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń oraz wysokim standardem wykończenia. Forma przestrzenna budynku jest wyrazem nowoczesnego stylu architektury biurowej. Biurowiec posiada płaski dach z minimalnym spadkiem, świetnie nadającym się do instalacji paneli fotowoltaicznych. Ściany zewnętrzne pokryto cienkowarstwowym silikatowym tynkiem w pastelowym odcieniu szarości oraz kontrastującymi z nim kolorami ciemnoniebieskimi oraz jaskrawozielonymi. Biurowiec zaprojektowano w oparciu o prostą figurę geometryczną o niesymetrycznych bokach. Dzięki temu uzyskano optymalny budynek wpisany w nieregularną działkę. Orynnowanie i wszystkie obróbki blacharskie mają stanowić kontrast dla jasnoszarych ścian dlatego dobrano je w kolorze antracytu. Budynek posiada dwa niezależne tarasy widokowe umieszczone na piętrze. Od strony zachodniej znajduje się mniejszy z nich, z którego rozciąga się widok na ulicę i pobliskie zabudowania oraz pola. Większy taras usytuowany jest natomiast po wschodniej części budynku. Posiada on widok na tereny zielone należące do Tarnowskiego Klastra Przemysłowego, co daje możliwość naładowania baterii na dalszą część dnia, pijąc kubek kawy i wpatrując się w kojącą zieleń. Budynek posiada wszystkie niezbędne instalacje. Wyposażony jest w podłogowe ogrzewanie elektryczne oraz klimatyzację z funkcją grzewczą. Obiekt zaplanowany został w ten sposób aby po zainstalowaniu na dachu paneli fotowoltaicznych był on samowystarczalny jeśli chodzi o energię elektryczną, a co za tym idzie również ogrzewanie, jednocześnie będąc przyjaznym dla środowiska. Charakterystycznym elementem elewacji są duże przeszklenia, na które w głównej mierze składają się drzwi prowadzące z poszczególnych pomieszczeń biurowych na wspomniane wcześniej tarasy oraz pięknie przeszklona klatka schodowa, która przyciąga uwagę każdego kto wchodzi do budynku. Biurowiec został solidnie ocieplony, a wysokiej jakości trzyszybowe okna i drzwi tarasowe oraz zainstalowana rekuperacja w znaczący sposób obniżają koszty eksploatacyjne nieruchomości.

Na powierzchni około 600 m2 wygospodarowano dziesięć dużych, dobrze oświetlonych pomieszczeń biurowych. Każde z nich z możliwością wyjścia bezpośrednio na jeden z dwóch wspomnianych tarasów, tak aby pracownicy mogli na chwilę oderwać się od pracy, wyjść na świeże powietrze, przewietrzyć głowę i pracować wydajniej. W każdym z pomieszczeń zainstalowano klimatyzację z funkcją grzania. Wszystko to z myślą o komforcie pracowników oraz klientów. Na szczególną uwagę zasługuje duża przestrzeń biurowa mieszcząca się w końcu korytarza na piętrze. Może ona z powodzeniem pełnić rolę biura prezesa lub zostać wykorzystana jako sala konferencyjna. Wnętrze budynku charakteryzują jasne, białe kolory ścian oraz kontrastujące z nimi ciemno brązowe, drewniane drzwi wraz z futrynami. Przekłada się to na elegancki i estetyczny wygląd pomieszczeń. Na korytarzach oraz w łazienkach ułożono wysokiej klasy płytki. W pomieszczeniach biurowych podłogi nie zostały wykończone, gdyż pozostawiono tę kwestię do wyboru najemcy lub nabywcy nieruchomości. Na każdym z pięter znajdują się niezależne łazienki damska i męska, wykończone bardzo elegancko z wysokiej jakości materiałów. Zwłaszcza męska łazienka na piętrze przykuwa uwagę. Została ona zaprojektowana na indywidualne zamówienie oraz wykończona pięknymi marmurowymi płytkami. Dodatkowo na parterze znajduje się toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Na parterze oprócz przestrzeni biurowej znajduje się także duża powierzchnia magazynowa lub produkcyjna z elektrycznie otwieraną bramą wjazdową. Będzie do dodatkowy atut dla przedsiębiorstw zajmującym się handlem lub nieuciążliwą działalnością wytwórczą. W sytuacji gdy magazyn okaże się zbędny, istnieje możliwość zaadaptowania go na dodatkową przestrzeń biurową.

Nie sposób opisać w treści ogłoszenia wszystkich elementów, które sprawiają, że prezentowana przez nas nieruchomość jest jedyną w swoim rodzaju, dostępną na tarnowskim rynku, dlatego więcej informacji uzyskają Państwo podczas rozmowy telefonicznej lub na prezentacji obiektu, na którą zapraszam.

Podana cena jest cenną netto.Istnieje również możliwość krótkoterminowej inwestycji kapitałowej w prezentowaną przez nas nieruchomość. Wysoka stopa zwrotu (około 20 %) gwarantowana notarialną umową i zabezpieczeniem na przedmiotowej nieruchomości. Więcej informacji na ten temat udzielę podczas rozmowy.Podsumowując:

- jedyny taki obiekt dostępny obecnie na tarnowskim rynku nieruchomości

- świetna lokalizacja, łącząca dobrą komunikację ze światem oraz ciszę i spokój wynikające z położenia na uboczu

- wysokiej jakości, nowoczesny budynek biurowo-magazynowy, który zachwyci Twoich pracowników i będzie wizytówką Twojej firmy

- możliwość krótkoterminowej inwestycji z wysoką stopą zwrotu, której zabezpieczeniem będzie prezentowana nieruchomość

Więcej szczegółów dotyczących oferty wraz z filmem, wirtualnym spacerem, plikiem MPZP z mapą oraz dodatkowe zdjęcia, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.Zapraszam do kontaktu !Osoba prowadząca:

Daniel Gabański

Agent nieruchomości Tarnów

Gabański Nieruchomości

Biuro nieruchomości Tarnów

Tel. [numer]

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

  • ul. Technologiczna, Tarnów
  • Na sprzedaż biuro o powierzchni 600 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.