Czarne
ul. Kościuszki
5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
200 000
Powierzchnia
99
Cena za m²
2020
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 5-pokojowe Czarne, ul. Kościuszki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 5-pokojowe Czarne, ul. Kościuszki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 5-pokojowe Czarne, ul. Kościuszki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 5-pokojowe Czarne, ul. Kościuszki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 5-pokojowe Czarne, ul. Kościuszki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 5-pokojowe Czarne, ul. Kościuszki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 5-pokojowe Czarne, ul. Kościuszki. Zdjęcie 7 Mieszkanie 5-pokojowe Czarne, ul. Kościuszki. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam. Na sprzedaż posiadam mieszkanie w Czarnem ul. Kościuszki, o powierzchni 99 metrów kwadratowych. Lokal rozmieszczony na dwóch kondygnacjach, na wyższej kondygnacji pokój z łazienką, na niższej kuchnia połączona z salonem, łazienka, oraz trzy pokoje (sypialnia, pokój dziecka, garderoba). Meble w łazience, kuchni oraz garderobie robione na wymiar. Dodatkowo szopka blaszana (możliwość zrobienia garażu) oraz piwnica 28m. Lokal ogrzewany centralnym ogrzewaniem z miasta. Więcej informacji pod numerem telefonu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 99 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Czarne, ul. Kościuszki
  • Piwnica, garaż, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Czarne, Kościuszki Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.