Ogłoszenie usunięte

Warszawa Bemowo

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 14 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 15 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 16 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 17 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 18 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 19 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 20
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Metraż: 50,3 m2 powierzchni użytkowej, dodatkowo balkon typu loggia oraz piwnica 2,5m2

Lokalizacja: Lokalizacja jest jednym z największych atutów mieszkania. Znajduje się ono zaraz przy metrze Bemowo, a dodatkowo tuż pod blokiem sklepy takie jak Biedronka, Delikatesy Centrum, Rossmann, Piekarnia Putka, sklepy mięsne, papiernicze i inne liczne lokale usługowe. Dodatkowo dwie apteki, przychodnia, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek. Wszystkie wymienione miejsca znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie bloku. Niewiele dalej sklep Lidl, Żabka, Urząd Dzielnicy Bemowo, Poczta oraz Park Górczewska. W związku z tak dużą ilością udogodnień, przy bloku umiejscowiona jest duża liczba parkingów. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia miejsca na parkingu zamkniętym przeznaczonym tylko dla mieszkańców (parkingiem zarządza spółdzielnia). Blok znajduję się na osiedlu Jelonki Północne.

Komunikacja: Mieszkanie znajduje się zaraz przy metrze, ale dodatkowo pod blokiem są również przystanki autobusowe i tramwajowe, którymi można dotrzeć właściwie do każdej dzielnicy Warszawy bez konieczności przesiadek. Jeśli chodzi o transport samochodowy to również jest bardzo wygodny. Mieszkanie znajduje się zaraz przy przecięciu ulic Górczewska i Powstańców Śląskich. Dodatkowo w kilka minut można dojechać do trasy S8. W niedalekim zasięgu dla zmotoryzowanych są również stacje benzynowe.

Mieszkanie: Mieszkanie składało się nominalnie z dwóch pokoi, aczkolwiek poprzez aranżację ścianek działowych obecnie posiada 3 pokoje. Po wejściu do mieszkania ukazuje się kuchnia, która połączona jest z obszernym i przestronnym korytarzem. Po lewo znajdują się łazienka, WC oraz przestronna sypialnia. Po prawo od wejścia mamy kolejny pokój, do którego przynależy balkon oraz znajduje się w nim ścianka działowa. Za ścianką umiejscowiony jest 3 pokój, który można traktować jako zupełnie osobne pomieszczenie, bądź dodatek do salonu. Wszystkie okna wychodzą w kierunku zachodnim. Lokal umiejscowiony jest na 11 (ostatnim piętrze), co jest niewątpliwym atutem. Nad mieszkaniem znajduje się już tylko dach, dzięki czemu nie słychać typowego stukania i przemieszczania się sąsiadów. Jednocześnie tak wysoka kondygnacja nie powoduje dyskomfortów. W zimę jest ciepło, w lato nie jest o wiele cieplej niż na zewnątrz. W mieszkaniu jest dobra wentylacja, nie ma problemów z ciśnieniem wody (a wręcz przeciwnie). Niewątpliwym atutem natomiast są piękne zachody słońca, podczas których w mieszkaniu klaruje się przyjemna i majestatyczna czerwono-różowa barwa wytarzana przez promienie słoneczne.

Remont: Samo mieszkanie jest świeżo po remoncie przeprowadzonym na przestrzeni Lipca i Listopada 2023. Wykończone jak to się popularnie mawia dla siebie, a nie pod wynajem więc jakoś materiałów jest wysoka. Dodatkowo wizualnie jest dostosowane do najnowszych trendów i urządzone ze smakiem w aranżacji skupiającej się na beżu z dodatkami bieli oraz koloru czarnego. W mieszkaniu wymieniono okna, drzwi wejściowe, całkowicie łazienkę oraz WC, podłogi. W kuchni zamontowano meble przygotowywane specjalnie na wymiar. Na wymiar również przygotowano szafę w korytarzu, szafkę na buty oraz meble łazienkowe. Tutaj warto zaznaczyć, że powierzchnia mieszkania mogła ulec nieznacznym modyfikacjom ze względu na postawienie ścianki działowej oraz dołożenie płyt karton-gispowych, które pozwoliły upiększyć wygląd lokalu. Nie powinno mieć to jednak większego znaczenia, gdyż mieszkanie jest bardzo inteligentnie rozłożone i mało kto zauważa, że posiada ono jedynie nieco ponad 50m2. Przebywając w mieszkaniu ma się wrażenie, że jest ono nieco większe niż wskazuje na to metraż. W mieszkaniu brakuje jeszcze kilku  elementów dekoracyjnych np. lampy/żyrandole obecnie znajdują się tylko w korytarzu i kuchni. W pozostałych pomieszczeniach jak na razie mamy tylko żarówki bez obudowy.

Wyposażenie: W mieszkaniu znajdują się nowa lodówka marki Gorenje, nowa płyta gazowa Electrolux, nowy piekarnik również Electrolux, nowa i zabudowana zmywarka również Eloctrolux, Pralka Samsung oraz telewizor marki SkyMaster. Jedno podwójne łóżko oraz pojedynczy materac.

Blok: Budowa bloku rozpoczęła się w roku 1970, aczkolwiek zakończono ją w 1978. Sąsiedzi są bardzo spokojni, pomocni i niezwykle życzliwi (podczas trzymiesięcznego remontu wiertarki i inne głośne sprzęty pracowały od 8 rano do 20 i nikt z nich nie poskarżył się nawet raz, a wręcz przeciwnie niejednokrotnie pytano o pomoc i proszono odzywać się w razie potrzeby). Okolica jest ruchliwa, ze względu na okoliczne sklepy, a przede wszystkim szkoły. Mieszkanie od klatki schodowej oddzielone jest dodatkowymi drzwiami, które zwiększają poczucie bezpieczeństwa oraz umożliwiają swobodne pozostawianie rzeczy przed wejściem do środka bez obawy o to, że coś może się z nimi stać. Winda została wymieniona w roku 2020 i jeździ się nią bezproblemowo, a przede wszystkim szybko. Mimo tego, że jest tylko jedna nie powoduje to długiego czasu oczekiwania na jej dotarcie bądź też nie wywołuje kolejek i długich postojów. Piwnica jest również zachowana w dobrym stanie, czysta i dobrze oświetlona. Blok wraz z częściami wspólnymi jest często sprzątany przez wyznaczone do tego osoby. Jedynym mankamentem mogą być ściany, które według mnie już dawno powinien ktoś odmalować i nadać im nową świeżość.

Stan prawny: Księga wieczysta, pełna własność. Na mieszkaniu obecnie ciąży jeszcze hipoteka, aczkolwiek nie powoduje to żadnych problemów dla kupującego. Spłatą kredytu w pełni zajmuje się ja. Hipoteka powoduje jedynie, że transakcja sprzedaży może potrwać nieco dłużej, gdyż bank musi zostać powiadomiony o transakcji odpowiednio wcześniej, aby przygotować niezbędne procedury oraz dokumentację.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,30 m²
  • 11 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1978 roku
  • Warszawa, Bemowo
  • Balkon, piwnica, możliwość dokupienia garażu, osobna kuchnia
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: telewizor, pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
ponad tydzień temu
8
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bemowo, ul. Karola Irzykowskiego

Warszawa Bemowo ul. Karola Irzykowskiego Mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje 61 2 piętro Bez pośrednika
940 000
15 410 zł / m²
6 dni temu
8
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bemowo, ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego

Warszawa Bemowo ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego Mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje 59 1 piętro Bez pośrednika
915 000
15 401 zł / m²
ponad miesiąc temu
8
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bemowo, ul. Marynin

Warszawa Bemowo ul. Marynin Mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje 67 3 piętro Bez pośrednika
960 000
14 305 zł / m²
ponad miesiąc temu
8
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo, ul. Jana Kazimierza

Warszawa Bemowo ul. Jana Kazimierza Mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje 39 1 piętro
950 000
24 315 zł / m²
ponad miesiąc temu
8
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Bemowo, ul. Górczewska

Warszawa Bemowo ul. Górczewska Mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje 44 6 piętro Bez pośrednika
910 000
20 682 zł / m²
ponad miesiąc temu
7
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bemowo, ul. Wieśniacza

Warszawa Bemowo ul. Wieśniacza Mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje 55 2 piętro Bez pośrednika
890 000
16 170 zł / m²