Ogłoszenie właściciela - bez pośredników
Bez pośrednika
Bez ukrytych kosztów i opłat eksploatacyjnych! Mamy do zaoferowania Państwu dwa biura o powierzchni 14 m2, które mieszczą się w budynku głównym przy ul. Oleckiej 23 na parterze. Biura są w układzie dyrektorskim (połączone ze sobą, są drzwi przejściowe pomiędzy biurami), ale można je wynająć jako oddzielne lokale. Podłoga może być zrobiona według preferencji Wynajmującego (tzn. może być wykładzina jak na zdjęciu lub panele winylowe). W cenę wliczone jest ogrzewanie, korzystanie z pomieszczeń wspólnych i ochrona. Dodatkowo płatna jest jedynie energia z podliczników energii. W biurach będzie zamontowana klimatyzacja. Do Wynajmu posiadamy również dwa biura o powierzchni 21m2 każde w układzie dyrektorskim lub wynajęte oddzielnie. Podana cena w ogłoszeniu jest ceną netto, tj 65 zł netto/1m2. Zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14. JEŚLI OGŁOSZENIE JEST WIDOCZNE TZN, ŻE BIURA SĄ DOSTĘPNE!!! Nieruchomość położona jest w Warszawie, przy ul Oleckiej 23, w Dzielnicy Wawer, o powierzchni łącznej wynoszącej ponad 2 hektary. W skład powyższej nieruchomości wchodzi:
- trzy kondygnacyjny budynek administracyjno - produkcyjno - magazynowy
- magazyny wolnostojące
- działka rekreacyjna Budynek usytuowany jest wokół terenu zalesionego, w cichej i spokojnej dzielnicy. Pomimo kameralnego położenia, nieruchomość jest dobrze skomunikowana zarówna dla podróżujących z kierunku Warszawy jak i Otwocka. Budynek jest stale dozorowany. Biura:
Jasne, kompaktowe pomieszczenia z możliwością dowolnego aranżowania przestrzeni. Każdy poziom wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny, z pełnym wyposażeniem sanitarnym. Ciągi komunikacyjne wspomagane są przez dźwig towarowy, pozwalający na bezkolizyjny transport niezbędnych rzeczy (mebli, urządzeń biurowych, dokumentów) dla potrzeb najemcy. Na piętrze znajduje się aneks kuchenny do dyspozycji najemców.
- ul. Olecka 23, Warszawa Wawer
- Do wynajęcia biuro o powierzchni 14 m²
- Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela przedwczoraj