Ogłoszenie usunięte

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia
Śródmieście Warszawa

Biuro Warszawa Śródmieście. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia Warszawa Śródmieście

-
-
142

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Do wynajęcia przestronny, widny, elegancki lokal biurowy o powierzchni 142 m2 znajdujący się odnowionej, pięknej zabytkowej kamienicy. Budynek położony w prestiżowej części Śródmieścia, niedaleko Placu Konstytucji. W budynku znajduje się recepcja z ochroną, winda, jest również monitorowany całą dobę.

W najbliższym sąsiedztwie sklepy, restauracje i wiele innych.

Miejsce doskonale skomunikowane z resztą miasta. W pobliżu przystanki wielu linii autobusowych, tramwajowych oraz stacje Metra..

Lokal składa się z następujących pomieszczeń:

1) Recepcja,
2) Aneks kuchenny,
3) Open space,
4) Biuro,
5) Biuro,
6) Łazienka.

Biuro w pełni umeblowane. Wyposażone w instalację elektryczną, telefoniczną, klimatyzację, światłowód.

Dostawcę internetu najemca organizuje sam.

WARUNKI NAJMU:
- Kaucja w wysokości 3 czynszów brutto.
- Minimalny okres najmu: 36 miesięcy.

CAŁKOWITY CZYNSZ: 19880 PLN + VAT.

KALKULATOR CZYNSZU:
1) 113,05 PLN / m2 - opłata za powierzchnię biurową 142 m2 ( łącznie 16053,1 PLN + VAT )

2) 26,95 PLN / m2 - opłaty serwisowe i eksploatacyjne, w skład których wchodzą m. in: ochrona, media, wywóz odpadów, serwis sprzątający, w tygodniu, opłaty licznikowe ( łącznie 3826,9 PLN + VAT )

BRAK DODATKOWYCH OPŁAT!

Polecam i zapraszam do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie [www]):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie [www] znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! [www]

  • Warszawa Śródmieście  
  • Do wynajęcia biuro o powierzchni 142 m²  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  

Aktualne nieruchomości komercyjne na wynajem

4
Lokal Warszawa Śródmieście

16 000

44

Do wynajęcia lokal 44 m2, parter/3, w kamienicy z 1948r., Śródmieście Południowe. Po remoncie w 2022 r., duże witryny od strony ruchliwej ulicy - duży ruch pieszy i samochodowy, możliwość uzyskania zgody na alkohol.  Cena: 16000 zł netto + media wg zużycia. Wymagana kaucja. Właściciel wystawia faktu...

Zobacz ogłoszenie
4
Biuro Warszawa Śródmieście, ul. Eugeniusza Ajewskiego

16 450

235

Lokal biurowy o powierzchni 235,70m2 usytuowany w centrum Warszawy. Lokal położony w prestiżowym budynku biurowym . Lokal w pełni przystosowany do prowadzenia działalności biurowej - całodobowa recepcja, klimatyzacja, winda, miejsca parkingowe zewnętrzne i wewnętrzne, monitoring i ochrona. Ilość ...

Zobacz ogłoszenie
8
Biuro Warszawa Śródmieście