Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Łódź Śródmieście ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza
1 875 000 zł
9 446 zł/m²
198 m²
Łódź Śródmieście, Prezydenta Gabriela Narutowicza
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 56 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Oferujemy w pełni urządzony lokal biurowy na parterze zadbanej, małej prywatnej kamienicy przy ul. Narutowicza 107.
Lokal o powierzchni 198,5m2 składa się z:
- 2 sal konferencyjnych
- 6 przestronnych lokali biurowych
- dwóch łazienek
- pomieszczenia socjalnego
- serwerowni.
Lokal wykończony na wysokim poziomie, łączącym tradycję i nowoczesność.
Możliwość korzystania z dwóch, odrębnych wejść do lokalu.
Lokal wyposażony w:
- instalację wewnętrznej sieci
- instalacji alarmowej
- sygnalizacji dymowej.
Wszystkie media miejskie.
-
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza, Łódź Śródmieście
-
Na sprzedaż biuro o powierzchni 198,50 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
375000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
375000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy