Warszawa Mokotów
ul. Puławska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
813 500
Powierzchnia
54
Cena za m²
14899
Piętro
1 / winda
Rok budowy
2009
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Puławska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Puławska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Puławska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Puławska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Puławska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Puławska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Puławska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Puławska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Puławska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Puławska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Puławska. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Puławska. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,6 m2, w apartamentowcu Melody Park, niedaleko metra i pętli tramwajowej, z bezpośrednim wyjściem na park Dolinka Służewiecka.

Mieszkanie z przestronnym i dobrze naświetlonym salonem z aneksem kuchennym i loggią, łazienką, przedpokojem z szafą wnękową oraz sypialnią z miejscem do pracy i z wydzieloną garderobą. Ekspozycja zachodnia.

Mieszkanie w pełni wyposażone, po gruntownym odświeżeniu w 2021 roku, z częściowo wymienionym wyposażeniem. W mieszkaniu zainstalowana jest klimatyzacja Hitachi oraz system kina domowego z projektorem i elektrycznie rozwijanym ekranem o przekątnej 2,5m. W salonie zainstalowany jest kominek na bioetanol.

Osiedle o wysokim standardzie, z udogodnieniami takimi jak dobrze wyposażona i utrzymywana siłownia, sauna z prysznicami i pokój gier ze stołem bilardowym – wszystko dostępne wyłącznie dla mieszkańców.

Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w głównym budynku osiedla. W klatce schodowej znajdują się 2 widny prowadzące do garażu podziemnego. Do mieszkania przypisane jest miejsce postojowe na poziomie -2, dodatkowo płatne 45000 zł. W budynku znajduje się rowerownia oraz miejsca parkowania rowerów. Funkcjonuje też osiedlowy kącik wymiany książek.

W lokalach usługowych na osiedlu znajdują się . Żabka oraz stylowa kawiarnia. W bezpośrednim sąsiedztwie rozległy park Dolinka Służewiecka oraz Służewski Dom Kultury.

Świetny dostęp do transportu publicznego – pętla tramwajowa 3 minuty pieszo, do stacji Metro Służew – 7 minut, przystanek autobusowy – 6 minut.

Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji. Zapraszam do kontaktu. Agencjom dziękujemy.      ;      &nb sp;   
 

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,60 m²
  • 1 piętro w apartamentowcu z windą z 2009 roku
  • Warszawa, Mokotów, ul. Puławska
  • Balkon, miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Wyposażenie: klimatyzacja
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Warszawa Mokotów, Puławska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.