Ogłoszenie wstrzymane

Gdańsk Zaspa
ul. Majewskich
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
609 658
Powierzchnia
43
Cena za m²
14099
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Termin odbioru
2023 III kw.
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Zaspa, ul. Majewskich. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Zaspa, ul. Majewskich. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Zaspa, ul. Majewskich. Zdjęcie 3
Lista zdjęć
DeweloperDEVELIA
InwestycjaPrzy Alejach
Numer lokaluB.3/M

Nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,24 m2 w inwestycji Przy Alejach dewelopera DEVELIA, na 0 piętrze pod adresem ul. Majewskich, Gdańsk Zaspa. Planowany termin oddania to III kwartał 2023 roku.

Przy Alejach – nowie mieszkania na Zaspie
Inwestycja Przy Alejach jest zlokalizowane w Gdańsku, w obrębie dzielnicy Zaspa, zaledwie 1,5 km od morza. Bliskość plaży to nie jedyny atut tej lokalizacji, w pobliżu znajdziemy także malownicze parki: Millenium Gdańska, im. Jana Pawła II i Parku Prezydenta Ronalda Reagana. Projekt III etapu obejmuje 48 mieszkań o zróżnicowanych układach. W ofercie znajdziemy zarówno kompaktowe mieszkania, idealne na start, jak i większe, kilkupokojowe lokale, chętn... więcej >

Gdańsk Zaspa, Majewskich Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:

Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Mieszkania DEVELIA Gdańsk
Mieszkania DEVELIA Przy Alejach Gdańsk
Mieszkania 2-pokojowe DEVELIA Przy Alejach Gdańsk

Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.