Konin
ul. Zakole
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
329 000
Powierzchnia
64
Cena za m²
5 141
Piętro
9 / winda
Rok budowy
1980
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Konin, ul. Zakole. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Konin, ul. Zakole. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Konin, ul. Zakole. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Konin, ul. Zakole. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Konin, ul. Zakole. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Konin, ul. Zakole. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Konin, ul. Zakole. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Konin, ul. Zakole. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Konin, ul. Zakole. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Konin, ul. Zakole. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Konin, ul. Zakole. Zdjęcie 11 Mieszkanie 4-pokojowe Konin, ul. Zakole. Zdjęcie 12 Mieszkanie 4-pokojowe Konin, ul. Zakole. Zdjęcie 13 Mieszkanie 4-pokojowe Konin, ul. Zakole. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe na 9 pietrze. Przestronne, widne, okna wychodza na dwie strony wschód i zachód. 4 pokoje rozkladowe. Dwa Przestronne korytarze. Jeden pokoj z balkonem. Mieszkanie bardzo ciepłe, srodkowe wiec trzyma ciepło. W mieszkaniu byl przeprowadzony remont. Wymieniona instalacja elektryczna i kanalizacyjna. Ściany gipsowane, na podlogach panele i płytki. W mieszkaniu nie paliło się papierosów. Do mieszkania przynależy piwnica, oraz wozkownia na półpiętrze. Mozliwa zamiana na dom z dopłatą.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 64 m²
  • 9 piętro w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1980 roku
  • Konin, ul. Zakole
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Konin, Zakole Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.