Warszawa
ul. Wolska
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
293 000
Powierzchnia
24
Cena za m²
12208
Piętro
3 / winda
Rok budowy
2017
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa, ul. Wolska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa, ul. Wolska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa, ul. Wolska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa, ul. Wolska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa, ul. Wolska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa, ul. Wolska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa, ul. Wolska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa, ul. Wolska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Na sprzedaż w pełni wyposażony i umeblowany lokal użytkowy, spełniający funkcje komfortowego mieszkania oraz produktu inwestycyjnego, idealnego do wynajmu krótko i długoterminowego. Budynek jest zlokalizowany w sercu warszawskiej Woli - ulica Wolska 165. Miejsce to jest świetnie skomunikowane! Przy samym budynku znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. Dojazd do metra zajmuje zaledwie 5 minut!
Metraż lokalu wynosi 24,5 m2. Apartament jest w pełni wyposażony i umeblowany! Posiada TV, płytę indukcyjną, lodówkę oraz meble widoczne na zdjęciach.


Cena tozł + 23% VAT!
360 000 zł Brutto!Istnieje możliwość zakupienie miejsca postojowego za 37 000 zł brutto. Zapraszam na prezentację.Michał Dąbrowski

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24 m²
  • 3 piętro w budynku z windą z 2017 roku
  • Warszawa, ul. Wolska
  • Balkon
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Warszawa, Wolska Poland - lokalizacja dokładna
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.