Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Kuźniczysko

działka budowlana na sprzedaż

Cena
60 000
Powierzchnia
1750
Cena za m²
34
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Działka o powierzchni ok. 0,1750 ha położona w obrębie wsi Kuźniczysko. Miejscowość leży przy drodze krajowej nr 15 (trasa Trzebnica-Milicz). Odległość do najbliższych miast: ok. 13 km od Trzebnicy (14 min.), 20 km od Milicza (19 min.), 35 km do centrum Marino we Wrocławiu (30 min.).

Dostęp do drogi: bezpośrednie położenie przy drodze gminnej (asfalt).
Uzbrojenie: media w drodze (e, w).

Przeznaczenie: dla wsi Kuźniczysko nie obowiązuje MPZP. Dla działki uzyskano decyzję o warunkach zabudowy w 2016 roku, dla inwestycji obejmującej budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą (szer. elewacji frontowej: 8-14 m., dach dwuspadowy).

W okolicy: szkoła podstawowa, sklep spożywczy, nowo wybudowana świetlica wiejska, dwa place zabaw (teren ogrodzony przy świetlicy oraz teren ogrodzony przy szkole), boisko sportowe, kościół, cmentarz, przystanek autobusowy, lasy.

Kontakt tel.

  • Kuźniczysko, gmina Trzebnica, powiat trzebnicki
  • Działka budowlana o powierzchni 1750 m².
  • Dojazd: asfalt
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana 5 dni temu i zaktualizowana przedwczoraj
Kuźniczysko Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.