Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Powiat.
usuń wybór
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki gmina Trzebnica - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

43 działek na sprzedaż gmina Trzebnica. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (40) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka siedliskowa Brzyków
Brzyków · Działka siedliskowa · 3050 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
30 zł / m²

Działka Brzyków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke siedliskowa we wsi Brzykow o pow 3050 m kw dojazd droga utwardzona wodociag i energia przy dzialce.Wydane prawa zabudowy....

Działka budowlana Szczytkowice
Szczytkowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
70 zł / m²

Działka Szczytkowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane, powierzchnia 1000 i 1200m2. Pięknie położone w miejscowości Szczytkowice ok 5 km od Trzebnicy. Dojazd wyremontowaną drogą ze ścieżkami rowerowymi....

Działka inwestycyjna Trzebnica
Trzebnica · Działka inwestycyjna · 13300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 995 000 zł
150 zł / m²

Działka Trzebnica na sprzedaż bezpośrednio
Działka inwestycyjna 10 minut od Wrocławia!! Sprzedaż BEZPOŚREDNIA - kupujący nie płaci prowizji. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o przeznaczeniu przemysłowo-usługowym (zgodnie z załączonym planem). Doskonałe połączenie komunikacyjne - teren zlokalizowany jest jedynie 10 minut od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (AOW/A8)!! Działka położona na terenie gminy Trzebnica, jednak sąsiaduje z NOWO WYBUDOWANĄ drogą ekspresową S5 (1,5km od węzła Trzebnica, tuż przy d...

Działka rolna Raszów
Raszów · Działka rolna · 7000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
380 000 zł
54 zł / m²

Działka Raszów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 2 dzialki rolne łącznie około70 arów z możliwością przekształcenia w Raszowie gmina Trzebnica (30 kilometrów od Wrocławia ).Cicha, spokojna okolica przy lesie bukowym. ...

Działka budowlana Raszów
Raszów · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
103 zł / m²

Działka Raszów na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona pod samym lasem cicha spokojna okolica 2km do Trzebnicy wydane warunki zabudowy....

Działka budowlana Szczytkowice
Szczytkowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
60 zł / m²

Działka Szczytkowice na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działki 10 i 11 arowe w Szczytkowicach. Przy głównej trasie na Sułów....

Działka budowlana Szczytkowice
Szczytkowice · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
50 zł / m²

Działka Szczytkowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane na terenie Szczytkowic w atrakcyjne lokalizacji, 5 km od Trzebnicy i 28 km od Wrocławia. Działki budowlane posiadają łącze do wody i prądu oraz drogę wjazdową. Na terenie znajdują się dwa sklepy, hurtownia z materiałami budowlanymi, wulkanizacja, kościół. Połączenie do miast jest również bezproblemowe, gdzie poruszają się autobusy. W Trzebnicy znajduje się wszystkie markety, szkoły, szpital, policja oraz sąd. Bez problemu można dojechać do Wrocławia w przeciągu 40 minu...

Działka budowlana Nowy Dwór
Nowy Dwór · Działka budowlana · 4058 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
527 540 zł
130 zł / m²

Działka Nowy Dwór na sprzedaż
Na sprzedaż duża, niezabudowana działka idealna pod inwestycję. Główne atuty nieruchomości:  doskonała komunikacja z centrum, piekny widok. Działka wielorodzinna (mw). Typ własności: Odrębna własność. Na sprzedaż duża działka w obrębie Nowego Dworu. Do działki istnieje możliwość podłączenia mediów z drogi przy działce. Plan zagospodarowania pozwala na zabudowę wielorodzinną oraz usługową....

Działka budowlana Komorowo
Komorowo · Działka budowlana · 1288 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
66 zł / m²

Działka Komorowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Komorowo, koło Trzebnicy. Dojazd do działki: drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1288 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd i woda na działce, gaz przy drodze dojazdowej. Opis lokalizacji: Komunikacja: podmiejska. Odległość od centrum Trzebnicy: 6 km. Sąsiedztwo: Zabudowa jednorodzinna. Rekreacja: Obiekty sportowe w Trzebnicy. ...

Działka budowlana Trzebnica
Trzebnica · Działka budowlana · 1400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
49 zł / m²

Działka Trzebnica na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kałowice, gmina Zawonia, powiat trzebnicki. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1400 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd przy działce. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe. Odległość od centrum Trzebnicy: około 8 km. Rekreacja: las....

  1 2 3 4 5

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.