Nieruchomości Pokrzywnica Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Pokrzywnicy i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
490 000 zł
2,82 ha
Obejrzane
Lokalizacja: Nasza nieruchomość na sprzedaż znajduje się w urokliwej miejscowości Mirocice, położonej w malowniczym otoczeniu przyrody, w sercu Gór Świętokrzyskich u podnóża Świętego Krzyża. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną żyć w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Od...
Zobacz ogłoszenie
170 000 zł
2332 m²
Obejrzane
Agencj a HOMEserwis Nieruchomości oferuje sprzedaż działki nr 49/4 w idealnej lokalizacji tuż poza granicami Ostrowca. Działka 49/4 o powierzchni 2332 m2, w tym 1573 m2 to działka budowlana wraz z pasem zieleni o powierzchni 759 m2, znajdująca się przy ul Słonecznej w Wymysłowie Według MPZP d...
Zobacz ogłoszenie
649 000 zł
160 m²
6 pok.
Obejrzane
Agencja HOMEserwis Ostrowiec Św ul.Iłżecka 23 wystawia na sprzedaż dom o pow. 160 m2 na działce 1742 m2 oraz hala ogrzewana o pow. 204 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rudla, 4 km od Ostrowca, przy drodze krajowej Warszawa- Rzeszów, idealne miejsce do prowadzenia działalności gospodarcz...
Zobacz ogłoszenie
125 000 zł
1167 m²
Obejrzane
Działka pod miastem nr 347/2, o powierzchni 1167 m², w miejscowości Radkowice, gmina Pawłów, powiat starachowicki. Działka położona zaraz za Rzepinem Pierwszym. Działka o kształcie prostokąta, niezabudowana, nieogrodzona. Leży przy drodze publicznej asfaltowej, uzbrojonej w sieci energii elektryczn...
Zobacz ogłoszenie
650 000 zł
1,7 ha
Obejrzane
Teren na sprzedaz 1.7ha ,podzielony na 12 dzialek przez geodete, nie zatwierdzony jeszcze przez urzad .
Zobacz ogłoszenie
137 000 zł
1,37 ha
Obejrzane
Do sprzedania działka rolna Strupice. Powierzchnia: 1,37 ha.
Zobacz ogłoszenie
59 000 zł
1,64 ha
Obejrzane
Na sprzedaż działka rolna 1,64 ha w Kunowie. Działka do uprzątnięcia.
Zobacz ogłoszenie
100 000 zł
5000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 50 arów w Starej Słupi, gmina Nowa Słupia, powiat kielecki. Numer działki: 323. Działka atrakcyjnie położona w centrum Gór Świętokrzyskich z widokiem na Święty Krzyż, oraz w bliskiej odległości od Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Dla działki brak MPZP. Działk...
Zobacz ogłoszenie
450 000 zł
81 m²
Obejrzane
Murowany dom parterowy o powierzchni zabudowy 81m2, z dodatkowym murowanym budynkiem gospodarczym o powierzchni 62m2 oraz ze stodołą o powierzchni 91m2. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 3270m2.
Zobacz ogłoszenie
39 000 zł
5300 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną o pow. 0,5 a, położoną w spokojnej, cichej ale atrakcyjnej okolicy, W pobliżu znajduje się Sanktuarium Maryjne w Kałkowie-Godowie, oraz zalew Wióry. Końcowa część działek lekko zalesiona z miejscem na biwakowanie, zakończona kamienistym spadkiem do strumienia. Przy granicy dzi...
Zobacz ogłoszenie
490 000 zł
90 m²
Obejrzane
Na sprzedaż dom murowany wraz z budynkami gospodarczymi na działce o powierzchni 3800 m² (ok. 2000 m² użytkowane rolniczo). Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji - ok. 500 m od rynku w Nowej Słupi, w spokojnej i zielonej okolicy u podnóża Gór Świętokrzyskich. Działka uzbrojona: woda, kan...
Zobacz ogłoszenie
415 000 zł
2,72 ha
Obejrzane
Zabudowana nieruchomość rolna we wsi i gminie Pawłów nr 115, województwo świętokrzyskie, dla której KW prowadzi Sąd Rejonowy w Starachowicach, V Wydział Ksiąg Wieczystych. Działki nr 109, 576/2 i 577 we wsi Pawłów o łącznej powierzchni 2,7168 ha. Na działkach obecnie znajduje się plantacja porzeczki...
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
2800 m²
Obejrzane
Dzień dobry, na sprzedaż posiadam działkę 2800m2 zaledwie 8 km od Starachowic w miejscowości Ruda. Działka znajduję się w cichej i spokojnej okolicy, w całości przeznaczona jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z dnia 29.08.2023r MN8 - teren...
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
800 m²
Obejrzane
Działka budowlana z pięknym widokiem na zalew brodzki, góry świętokrzyskie. W pobliżu centrum turystyczne. Działka uzbrojona.
Zobacz ogłoszenie
450 000 zł
92 m²
4 pok.
Obejrzane
Dom jednorodzinny cztero-pokojowy + kuchnia i łazienka w miejscowości Rudnik w gminie Brody posiada: centralne ogrzewanie - piec na palowo stałe 5 klasy. Media: woda z sieci, gaz, prąd, panele fotowoltaiczne o mocy 5 kW, studnia. Kanalizacja - szambo. Dwa miejsca garażowe, stodoła i budynek gospodar...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
1,43 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną w miejscowości Grzegorzowice o pow. 1,43 ha. Działka jest przy wsi, przy asfalcie, z widokiem na Góry Świętokrzyskie.
Zobacz ogłoszenie
198 000 zł
50 m²
Obejrzane
Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem - dom jednorodzinny położony na przestronnej działce o powierzchni 30 arów. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia z możliwością dalszego rozwoju i aranżacji według własnych potrzeb. Działka jest w pełni uzbrojona - dost...
Zobacz ogłoszenie
620 000 zł
153 m²
Obejrzane
Dzień dobry. Dom do sprzedania w miejscowości Rzepin Pierwszy. Bardzo dobra lokalizacja, 3 kilometry od Starachowic. Szkoła 700 metrów wraz z boiskiem sportowym. Dwa sklepy spożywcze plus sklep budowlany 450 metrów. Kościół 600 metrów. Nowo powstały żłobek 650 metrów. I wiele innych ciekawych miejs...
Zobacz ogłoszenie
260 000 zł
30 m²
Obejrzane
Sprzedam bardzo ładną działkę budowlaną, WZ bezterminowe na dom i budynek gospodarczy. Na działce znajduję się budynek z drewna do remontu, woda, prąd, szambo, gaz w drodze. Działka ta jest położona na wzniesieniu ok. 20 m. Starachowice 12 km, Ostrowiec 15 km, Radom 50 km, Kielce 50 km, Warszawa 150...
Zobacz ogłoszenie
162 000 zł
1474 m²
Obejrzane
Działka budowlana 1474 m2, Waśniów 110 zł/m2, uzbrojona, ogrodzona. Na sprzedaż działka o powierzchni 1474 m2, położona w Waśniowie. Działka uzbrojona w media, ogrodzona, gotowa pod budowę domu. Spokojna i zielona okolica, idealna dla osób szukających ciszy i odpoczynku od miasta. Atuty: - media ...
Zobacz ogłoszenie
250 000 zł
46 m²
2 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone w Kunowie - Langiewicza. Układ mieszkania zapewnia komfortową przestrzeń dla rodziny. Powierzchnia: 46 m² W skład mieszkania wchodzą: - dwa pokoje (ogrzewanie piec kaflowy) - kuchnia (gaz) - łazienka (terma gazowa) - przedpokój Doda...
Zobacz ogłoszenie
70 000 zł
9900 m²
Obejrzane
Witam, Mam do sprzedania grunty orne o powierzchni 0,9900 ha w miejscowości Prawęcin, gmina Kunów, nr. działki 344/1. Miejsce idealne pod rekreacje. Więcej informacji pod numerem tel.
Zobacz ogłoszenie
189 040 zł
1119 m²
Obejrzane
OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH W OKOLICY ZALEWU BRODY Na sprzedaż 10 atrakcyjnych działek budowlanych, idealnych pod zabudowę jednorodzinną. 📍 Lokalizacja: Działka zlokalizowana w miejscowości Dziurów w spokojnej i rozwijającej się okolicy, z dogodnym dojazdem do miasta Starachowice 📐 P...
Zobacz ogłoszenie
550 000 zł
170 m²
Obejrzane
Sprzedam nieruchomość z domem, z gotowymi planami na rozbudowę. Działka przy ruchliwej drodze nr 9, trasa Radom - Ostrowiec. Więcej informacji pod numerem telefonu.
Zobacz ogłoszenie
338 000 zł
75 m²
4 pok.
Obejrzane
Mieszkanie umeblowane, gotowe do natychmiastowego zamieszkania, bezczynszowe. Składa się z: 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, spiżarki, łazienki, WC. W salonie duży stół na 10 osób. W sypialni zabudowana szafa przesuwna. W pokoju zestaw mebli młodzieżowych z 2 szafami. Meble kuchenne robione na wymiar,...