Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Kamień Wielki Najwięcej bez pośredników

Średnia 2 800 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z miejscowości Kamień Wielki - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w można kupić lub wynająć za 280 tys zł, a najdroższe za 280 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 280 tys zł.

7
Mieszkanie 3-pokojowe Kamień Wielki, ul. Gorzowska

280 000

100

3 pok.

Witam, sprzedam mieszkanie w Kamieniu Wielkim przy ulicy Gorzowskiej nr 5/1. Mieszkanie o powierzchni około 100 m2 wraz z piwnicą (również o powierzchni około 100 m2) oraz strychem. Posiada 3 pokoje, długi hol oraz kuchnię i łazienkę. Ogrzewane piecem na drewno. Do mieszkania przydzielony chlewik...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
10
Lokal Dębno, ul. Ogrodowa

8 000

240

Na wynajem budynek wolnostojący o przeznaczeniu handlowo usługowym znajdujący się przy ul. Ogrodowej w Dębnie. Lokal ma 240 m2 powierzchni użytkowej i składa się z powierzchni handlowej około 200 m2 oraz 3 pomieszczeń magazynowo - socjalnych. Budynek w dobrym stanie technicznym, ogrzewanie nowe, ga...

Zobacz ogłoszenie
10
Lokal Dębno, ul. Ogrodowa

1 200 000

240

Na sprzedaż budynek wolnostojący o przeznaczeniu handlowo usługowym znajdujący się przy ul. Ogrodowej w Dębnie. Lokal ma 240 m2 powierzchni użytkowej i składa się z powierzchni handlowej około 200 m2 oraz 3 pomieszczeń magazynowo - socjalnych. Budynek w dobrym stanie technicznym, ogrzewanie nowe, ga...

Zobacz ogłoszenie
6
Mieszkanie 2-pokojowe Witnica, ul. Kostrzyńska

362 674

49

2 pok.

Odkryj Witnica Park – Twoje wymarzone miejsce na ziemi w sercu natury! Witnica Park to nowoczesne osiedle mieszkań w malowniczej Witnicy, gdzie zielone otoczenie spotyka się z miejskim komfortem. Oddalone zaledwie 20 minut od Kostrzyna nad Odrą oraz 30 minut od Gorzowa Wielkopolskiego, osiedle kusi...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka leśna Krześniczka

140 000

1,46 ha

Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą na zakup lasu. Oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych chcących posiadać swój własny kawałek lasu jak również dla firm w tym dla zakładów przetwórstwa drzewnego np. tartaki. Lokalizacja: Przedmiotem sprzedaży jest zalesiona działka zlo...