Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości gmina Kotlin Najwięcej bez pośredników

Średnia 1 298 zł/m² 13 ofert
Zobacz 13 aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z gminy Kotlin - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości z gminy Kotlin można kupić lub wynająć za 90 tys zł, a najdroższe za 1.2 mln zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 377 tys zł.

5
Działka budowlana Wilcza

91 035

1071

DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ - WILCZA, GM. KOTLIN Lokalizacja: Wilcza, gm. Kotlin, pow. jarociński, woj. wielkopolskie (13 km od Jarocina) Powierzchnia działek: 1064 m2 - 1436m2 Cena: 85 zł/m2 Zestawienie cenowe: • Działka 1064 m2: 90 440 zł • Działka 1071 m2: 91 035 zł • Działka 1089 m2: 92 565 zł • Dzia...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Parzew

1 200 000

10 ha

Sprzedam 10 ha pola w miejscowości Parzew, gmina Kotlin. W jednym kawałku. Znajduje się na działkach nr. 72 i 73. Cena: 120000 zł za 1 ha. Kontakt telefoniczny Cena do negocjacji.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka inwestycyjna Wyszki

266 000

1971

Szukasz miejsca, którego nikt nie przegapi? Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1971 m², położoną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 na trasie Jarocin-Pleszew w m. Wyszki. To idealna lokalizacja pod reklamę, plac, lub siedzibę firmy. Dzięki ogromnej szerokości od strony drogi (aż 65 met...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Kotlin

112 000

864

Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej okolicy. Teren płaski, ustawny, gotowy pod budowę domu. Droga przy działce należy do gminy. Media: prąd, gaz. Woda na działce. Kanalizacja doprowadzona do działki. Gmina już zainstalowała oświetlenie drogi (lampy uliczne). Wydane warunki zabudowy....

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Twardów

270 000

72

3 pok.

Sprzedam mieszkanie 72 m², Twardów, między Pleszewem a Jarocinem. Powierzchnia: 72 m² + garaż blaszany 18 m² + budynek gospodarczy. Mieszkanie w miejscowości, która znajduje się blisko krajowej 11. Cicha, spokojna okolica. Blisko kościół, sklep, przystanek autobusowy, park. 3 pokoje, kuchnia, łaz...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Kotlin, ul. Twardowska