Przejdź do wyników wyszukiwania

Nieruchomości Dzierzkowa Najwięcej bez pośredników

Średnia 8 000 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem z Dzierzkowej - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze nieruchomości w Dzierzkowej można kupić lub wynająć za 480 tys zł, a najdroższe za 480 tys zł. Średnie ceny w ogłoszeniach to 480 tys zł.

8
dom wolnostojący, 2 pokoje Dzierzkowa

480 000

60

2 pok.

Na sprzedaż dom o powierzchni 60m2, z antresolą, z 2020 roku, szkieletowy, drewniany, całoroczny, w pełni ocieplony: - Ogrzewany elektrycznie (klimatyzacja) plus piec typu koza. - Woda z własnej studni, kanalizacja - szambo, możliwość przyłączenia do sieci wodociągowej. - W pełni wyposażona kuchnia:...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
7
Działka budowlana Kalinowice Górne

200 100

2900

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w spokojnej miejscowości Kalinowice Górne w gminie Ziębice. Działka ma kształt nie regularny. Powierzchnia całkowita tej działki wynosi 2900m2 a jej klasyfikacja gruntowa to PSIII. Działka posiada drogę dojazdową od głównej ulicy, oraz jest wyposażona w ...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka inwestycyjna Kalinowice Górne

75 486

1094

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w spokojnej miejscowości Kalinowice Górne w gminie Ziębice. Działka ma kształt nie regularny o bokach 3,98m x 69,50m x 38,84 x 15,75 x 15,03m x 4,08m x 49,42m x 43,53m. Powierzchnia całkowita tej działki wynosi 1094m2 a jej klasyfikacja gruntowa to PSIII...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Ziębice

290 000

49

2 pok.

Nowe

Sprzedam mieszkanie 49 m kw. - 1 piętro. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Jest to mieszkanie ciepłe i przytulne. Do mieszkania przynależy duża piwnica i strych. W budynku dostępne są miejsca parkingowe. Nieruchomość położona jest w spokojnej części miasta, w pob...

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 2-pokojowe Henryków, ul. Henryka Brodatego