Nieruchomości Czechowice-Dziedzice Północ Najwięcej bez pośredników
390 000 zł
56 m²
3 pok.
Obejrzane
Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², znajdujące się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na ul. Michałowicza. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i ustawne. Nieruchomość wymaga umeblowania, co daje możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Do mieszkania przynależy piwnica....
Zobacz ogłoszenie
425 000 zł
55 m²
3 pok.
Obejrzane
Przestronne 3 pokoje (55,3 m²) z kominkiem i dużym balkonem - Czechowice-Dziedzice Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, północnej części Czechowic-Dziedzic, przy ulicy Krzanowskiego. Nieruchomość jest nowocześnie urządzona, gotowa do wprowadzenia się od zaraz ...
Zobacz ogłoszenie
158 700 zł
690 m²
Obejrzane
Mamy przyjemność zaprezentować działki budowlane na sprzedaż w Goczałkowicach-Zdrój ! Działki płaskie, położone w spokojnej części Goczałkowic-Zdrój przy ulicy Głównej. Działka 245/33 - 1036 m² - 238 280 zł Działka 3167/32 - 507 m² + d ziałka 3735/32 - 183 m² ...
Zobacz ogłoszenie
698 875 zł
64 m²
3 pok.
Obejrzane
Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie położone w Czechowicach-Dziedzicach, w zabudowie szeregowej z 2023 roku! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 64,11 m² znajduje się w ostatnim segmencie i stanowi odrębną nieruchomość. Mieszkanie zostało wykończone w nowoczesnym sty...
Zobacz ogłoszenie
2 200 zł
38 m²
2 pok.
Obejrzane
Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe , dwupokojowe mieszkanie na wynajem na osiedlu Parkowe Wzgórze w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 39 m 2 mieści się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku, a w jej skład wchodzi: - przedpokój, - pokó...
Zobacz ogłoszenie
2 000 zł
47 m²
3 pok.
Obejrzane
Mamy przyjemność zaprezentować do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,84m2 , na Osiedlu Brzeziny w Czechowicach-Dziedzicach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, wyposażone jest w rolety automatyczne z zegarem astronomicznym , co zapewnia optymalne oświetle...
Zobacz ogłoszenie
1 600 zł
27 m²
2 pok.
Obejrzane
REZERWACJA Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na nowym osiedlu w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 27,4 m 2 mieści się na parterze w nowoczesnym budynku na osiedlu Brzeziny, a w jej skład wchodzi: przedpokoju, pokój d...
Zobacz ogłoszenie
201 000 zł
1669 m²
Obejrzane
Nowa oferta sprzedaży działki budowlanej 1669 m² - ĆWIKLICE ul.SPOKOJNA. To propozycja dla klientów, którzy poszukują czegoś więcej niż tylko miejsca do życia - szukają prywatności, spokoju, kontaktu z naturą oraz przestrzeni dla realizacji wyjątkowego domu marzeń. Lokalizacja: Działka znaj...
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
930 m²
Obejrzane
Nieruchomość położona nad rzeką Wisłą, porośnięta zielenią nieurządzoną. Powierzchnia wynosi 930 m² w skład której wchodzą działki nr 4235/10, 4235/13 zapisane w księdze wieczystej nr KA1P/00055172/3. Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 6.00 - 15.00 od poniedziałku do p...
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
362 m²
Obejrzane
Nieruchomość położona na prawym Wale rzeki Wisły, nieogrodzona, nr działki 4327/20 o powierzchni 362 m² zapisana w księdze wieczystej nr KA1P/00057695/9. Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 6.00 - 14.00 od poniedziałku do piątku.
Zobacz ogłoszenie
1 350 000 zł
145 m²
5 pok.
Obejrzane
Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i tarasem Goczałkowice-Zdrój, ul. Południowa 145 m - 5 pokoi - garaż - ogród - świetna lokalizacja rekreacyjna Komfortowy dom rodzinny w uzdrowiskowej, zielonej okolicy. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, p...
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
177 m²
Obejrzane
Nieruchomość zlokalizowana jest na terenie niewielkiego osiedla mieszkaniowego budynków wielorodzinnych, w sąsiedztwie Zakładu Produkcji Betonów „Betonbest”. Działka posiada kształt trapezu. Teren działki płaski, zagospodarowany jest jako ogródek lokatorski z nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych ...
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
847 m²
Obejrzane
Działak nieogrodzona położona na międzywalu rzeki Wisły. Nr działki 4784/4 o powierzchni 847 m² zapisana w księdze wieczystej nr KA1P/00067938/8. Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 6.00 - 14.00 od poniedziałku do piątku.
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
450 m²
Obejrzane
Działka o nieregularnym kształcie. Część działki jest zabudowana budynkiem garażowym, pozostała część działki zagospodarowana jest jako ogród, obsadzony różnymi drzewami i krzewami. Na terenie nieruchomości znajduje się pergola, wiata śmietnikowa i ogrodzenie będące własnością osób trzecich, nietrwa...
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
7,84 ha
Obejrzane
Nieruchomości są położone w Goczałkowicach-Zdroju w rejonie ulicy Stawowej o łącznej powierzchni 78360 m², w skład których wchodzą działki gruntu nr 381/10, 382/115, 383/10, 384/10, 1783/83, 1784/83, 1785/83, 1786/83, 1930/85, 1803/85, 1795/86, 1796/86, 1932/85, 1793/86, 1794/86, 1804/85, 1805/85, ...
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
320 m²
Obejrzane
Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 4274/24 o powierzchni 320 m², położonej w Czechowicach-Dziedzicach w rejonie ul. Nad Białką, zapisanej w księdze wieczystej KA1P/00053480/1 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Pszczynie. Działka leży na terenie płaskim, ...
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
334 m²
Obejrzane
Nieruchomość położona w Czechowicach-Dziedzicach w rejonie ul. Nad Białką o łącznej powierzchni 0,0334 ha, zapisana w księdze wieczystej KA1P/00053480/1 w skład której wchodzi: 1) prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 4274/28 o powierzchni 0,0177 ha, 2) prawo ...
Zobacz ogłoszenie
549 000 zł
54 m²
3 pok.
Obejrzane
Mamy przyjemność przedstawić trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż na nowo powstałym osiedlu Brzeziny w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 54,71 m 2 mieści się na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku , a w jej skład wchodzi: przedpokój, ...
Zobacz ogłoszenie
850 000 zł
190 m²
5 pok.
Obejrzane
PRZESTRONNY DOM Z GARAŻEM W GOCZAŁKOWICACH. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej części miejscowości Goczałkowice-Zdrój , przy ul. Wiślnej. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 694 m² , otoczonej tujami, które zapewniają prywatność oraz kameralny charakte...
Zobacz ogłoszenie
1 329 000 zł
172 m²
5 pok.
Obejrzane
Przestronny dom rodzinny z ogrodem Czechowice-Dziedzice, ul. Pasieki 172m przestrzeni 11,5ara działki Spokojna okolica, doskonała komunikacja Komfortowy dom dla rodziny w zielonej części Czechowic-Dziedzic Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej spokojnych...
Zobacz ogłoszenie
797 000 zł
300 m²
Obejrzane
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 300 m² , zlokalizowany w Czechowicach-Dziedzicach Południowych , na działce o powierzchni 1464 m²! To propozycja dla inwestorów oraz przedsiębiorców poszukujących przestrzeni w strategicznej części miasta w be...
Zobacz ogłoszenie
1 850 zł
37 m²
2 pok.
Obejrzane
Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem na osiedlu Brzeziny w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 37,89 m 2 mieści się na 2 piętrze w nowoczesnym budynku, a w jej skład wchodzi: - przedpokój, - pokój dzienny z ...
Zobacz ogłoszenie
2 800 zł
35 m²
2 pok.
Obejrzane
Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, świetnie zaprojektowane , 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowo powstałym osiedlu PARKOWE WZGÓRZE w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Legionów 124 B . Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w budynku z windą w niskiej zabudowie. ROZKŁAD POMIESZCZ...
Zobacz ogłoszenie
425 000 zł
47 m²
2 pok.
Obejrzane
REZERWACJA. APARTAMENT NA SPRZEDAŻ ul. BOCZNA Przedstawiam do sprzedaży apartament dwupokojowy w Czechowicach -Dziedzicach. Propozycja dla osób, które poszukują komfortu, spokoju i wygodnego lokalu a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. ...
Zobacz ogłoszenie
249 000 zł
1758 m²
Obejrzane
REZERWACJA . Przedstawiam do sprzedaży działkę w miejscowości Goczałkowice-Zdrój przy ulicy PCK, o powierzchni 1758 mkw. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy, wśród zabudowań domów jednorodzinnych. Działka niezabudowana położona w drugiej linii zabudowy w kształcie prosto...
Zobacz ogłoszenie
355 000 zł
6670 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6670 mkw zlokalizowana w Ćwiklicach przy ul. Męczenników Oświęcimskich. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 290m x 25m. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: A13R - tereny rolnicze A1KDG - tereny ...
Zobacz ogłoszenie
2 500 zł
98 m²
Obejrzane
Lokal użytkowy w centrum miasta. Przedstawiam do wynajęcia lokal użytkowy w dwupiętrowej kamienicy z niezależnym wejściem w Czechowicach- Dziedzicach przy ulicy KOLEJOWEJ , o powierzchni ok.98 mkw. Nieruchomość położona jest na parterze w w bardzo dobrej lokalizacji, przy bardzo ruchliwe...
Zobacz ogłoszenie
10 000 zł
290 m²
Obejrzane
Komfortowy dom do wynajęcia dla pracowników - max. 22 miejsca noclegowe. Media w cenie! Istnieje możliwość wynajęcia całego budynku lub tylko połowy (parter lub piętro)! Cena 10.000 zł Szukasz komfortowego zakwaterowania dla swojej ekipy pracowniczej? Oferujemy przestronny, w pełni wy...
Zobacz ogłoszenie
116 000 zł
800 m²
Obejrzane
Mamy przyjemność zaprezentować działki budowlane na sprzedaż Kaniowie! Działki są prostokątne , położone w drugiej linii zabudowy co gwarantuje ciszę oraz spokój od zgiełku ulicy. Działka A 1191/5 - 800 m² - 116 000 zł (SPRZEDANA) Dzi...
Zobacz ogłoszenie
624 500 zł
6245 m²
Obejrzane
Działka o powierzchni 6245 m2 położona bezpośrednio przy drodze DW 933 Oświęcim - Pszczyna przy ulicy Męczenników Oświęcimskich w Ćwiklicach. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Pszczyna. Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego : - ...
Zobacz ogłoszenie
5 000 zł
170 m²
Obejrzane
Lokal do wynajęcia - 170 m² - Czechowice-Dziedzice, ul. Mazańcowicka Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 170 m², położony w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mazańcowickiej, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Lokal znajduje się w parterowym budynku (o powierzchni 270 m2),...
Zobacz ogłoszenie
470 000 zł
96 m²
4 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż lokal w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 96,5 mkw, znajdujący się na piętrze budynku wolnostojącego o charakterze mieszkalno - usługowym. Ze względu na przemyślany rozkład pomieszczeń oraz niezależne wejście stanowi propozycję zarówno dla osób szukających mieszkania, jak i d...
Zobacz ogłoszenie
135 000 zł
900 m²
Obejrzane
Przedstawiam do sprzedaży działkę w miejscowości LIGOTA, powiat bielski o powierzchni 900 mkw. Działka posiada dogodny dojazd do drogi DK1 w kierunku Katowice - Bielsko - Biała. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego gminy Czechowice-Dziedzice, symbol planu- C/MN,RM14 z podsta...
Zobacz ogłoszenie
223 000 zł
1173 m²
Obejrzane
Przedstawiam do sprzedaży działkę w miejscowości Kaniów, gmina Bestwina, o powierzchni 1173 mkw+ udział w drodze wewnętrznej. Nieruchomość położona w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, wśród zabudowań domów jednorodzinnych. Działka pod zabudowę domu jednorodzinnego w spokojnej i widokowej ...
Zobacz ogłoszenie
99 000 zł
2071 m²
Obejrzane
Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną położoną w Kaniowie o powierzchni 2071 m 2 ! Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego to 69.MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka jest prostokątna oraz płaska co znacz...
Zobacz ogłoszenie
111 600 zł
930 m²
Nowe Obejrzane
Oferuję na sprzedaż dwie działki położone obok siebie - razem lub osobno, idealne pod budowę domu lub jako inwestycja: Kaniów, ul. Sosnowicka gmina Bestwina. Działka A - 930 m2 - bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej. - media na działce: prąd, gaz, woda. - objęta miejscowym planem zagospodarowania p...
Zobacz ogłoszenie
9 625 zł
175 m²
Obejrzane
Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 175 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ul. Legionów 60 w Czechowicach-Dziedzicach - naprzeciwko Starej Kablowni. Najważniejsze atuty nieruchomości: Powierzchnia: 175 m² Cena: 55 zł/m² + media Stan: deweloperski - możliwość pełnej aranżac...
Zobacz ogłoszenie
650 000 zł
3398 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlano - usługową (niska uciążliwość) w Ligocie centrum, Czechowice - Dziedzice. Działka znajduje się przy głównej drodze, jest całkowicie ogrodzona. Na działce znajduje się prąd, gaz przechodzi przez działkę, kanalizacja w najbliższej odległości. Nr. działki 27/4. Powierzchnia d...
Zobacz ogłoszenie
370 000 zł
29 m²
2 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż nowoczesny apartament wykończony w standardzie premium, zlokalizowany przy ul. Pochyłej w Czechowicach-Dziedzicach, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Stara Kablownia. Inwestycja obejmuje jedynie 8 starannie zaprojektowanych apartamentów. Jest to propozycja dla osób ceniących...
Zobacz ogłoszenie