Nieruchomości Białystok Dojlidy Najwięcej bez pośredników
1 800 zł
56 m²
3 pok.
Obejrzane
Dzień dobry. Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², zlokalizowane przy ul. Żubrów w Białymstoku, na pierwszym piętrze. Blok z windą. Mieszkanie jest praktycznie nowe, oddane do użytku w 2023 roku, umeblowane oraz w pełni wyposażone (zmywarka, pralka, lodówka, TV). Układ mie...
Zobacz ogłoszenie
469 000 zł
47 m²
2 pok.
Obejrzane
Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 47m2 przy ulicy Borsuczej usytuowane na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym. Mieszkanie jest po generalnym remoncie , wymieniona instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna . W skład mieszkania wchodzi salon z wyjściem na duży balkon typu logia, sypialnia, przestronny k...
Zobacz ogłoszenie
549 000 zł
45 m²
3 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie – Białystok, Dojlidy, 2. piętro Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 45,49 m², położone na 2. piętrze w spokojnej części osiedla Dojlidy w Białymstoku. 🏡 Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym – 15,96 m² Pokój – 12,01 m² P...
Zobacz ogłoszenie
650 000 zł
850 m²
Obejrzane
Przystanek komunikacji miejskiej blisko posesji. Łatwy dojazd do centrum. Osiedle domów jednorodzinnych. Bardzo ładna okolica. Więcej informacji pod telefonem.
Zobacz ogłoszenie
35 000 zł
300 m²
Obejrzane
Działka przy ul. Ciołkowskiego, ogrodzona, zadbana, domek z tarasem i schowkiem na narzędzia.
Zobacz ogłoszenie
4 500 zł
90 m²
Obejrzane
Piękny Nowoczesny Lokal użytkowy z Oryginalnym przeszkleniem - przeznaczony pod działalność biurową bądź handlowo-usługową, studio fotograficzne. W miejscowości Białystok, osiedle Skorupy - dobry dojazd. Lokal położony na pierwszym piętrze w Nowym budynku z 2023 roku. To nowoczesne i minimalistycz...
Zobacz ogłoszenie
60 000 zł
640 m²
Obejrzane
Sprzedam prawo do użytkowania dwóch działek ROD im. Żwirki i Wigury w Białymstoku przy ulicy Ciołkowskiego. Działki mają powierzchnię po około 320 m2 każda i są obok siebie. Działki są zadbane i regularnie koszone. Na jednej działce znajduje się suchy i czysty murowany domek o powierzchni około 2...
Zobacz ogłoszenie
39 000 zł
315 m²
Obejrzane
Mam do sprzedania działkę o powierzchni 315 m2. ROD Mickiewicza w Białymstoku przy ul. Ciołkowskiego (wejście od strony ul. Sokolej). Do działki doprowadzona jest energia elektryczna i woda. Umiejscowiona jest w cichej i spokojnej okolicy, z dobrym połączeniem autobusowym (linia 13, 4). Polecam....
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
300 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę na Rodzinnych Ogródkach Działkowych im. Mikołaja Kopernika przy ul. Mickiewicza w Białymstoku (okolice lotniska). Powierzchnia działki: 300 m2. Domek o konstrukcji drewnianej, ocieplony wełną. Idealny domek pod własną aranżację. Zapraszam do kontaktu.
Zobacz ogłoszenie
95 000 zł
300 m²
Obejrzane
Działka 300m2, budynek murowany z poddaszem i balkonem. Budynek gospodarczy połączony z toaletą. Drzewa owocowe i krzewy owocowe. Woda, prąd. Łatwy dojazd autobusem. Blisko zalew Dojlidy. Adres: Białystok, ul. Dojnowska. Nr działki: 45.
Zobacz ogłoszenie
49 500 zł
300 m²
Obejrzane
Na sprzedaż ogródek działkowy wraz z nasadzeniami i zabudowaniami. Wiele elementów z drewna nadają atmosfery sielskości i dzięki temu przyjemniej się wypoczywa na łonie natury. Do dyspozycji sporej wielkości domek z poddaszem i komórką gospodarczą oraz podłączonym prądem. Na działce oczywiście jest...
Zobacz ogłoszenie
26 000 zł
281 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę ogrodową w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "Relaks" w Białymstoku, przy zbiegu Ulic Mickiewicza i Hake. Powierzchnia 281 mkw. Na działce znajduje się altana oraz drzewa i krzewy owocowe: 3 x wiśnia, śliwa, jabłoń, agrest, porzeczki w trzech kolorach. Działka jest zadbana, z dostępem d...
Zobacz ogłoszenie
39 000 zł
268 m²
Obejrzane
Na sprzedaż oferuję przytulną i dobrze położoną działkę ROD o powierzchni 268 m². To doskonałe miejsce dla osób, które chcą odpocząć od codziennego pośpiechu i spędzać czas na świeżym powietrzu, w spokojnym i zielonym otoczeniu. Działka jest ustawna i daje wiele możliwości zagospodarowania według wł...
Zobacz ogłoszenie
78 000 zł
300 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę ROD zlokalizowaną w Białymstoku przy ul. Dojnowskiej. Na działce znajduje się murowana altana (domek) o powierzchni 24,00 m² z poddaszem użytkowym o tej samej powierzchni. Dodatkowo domek posiada taras drewniany o pow. ok. 12 m². Domek posadowiony jest na płycie betonowej. Ścian...
Zobacz ogłoszenie
45 000 zł
351 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę ROD w Relax Białystok o powierzchni 351 m2. Na działce domek drewniany z poddaszem i tarasem (parter + taras około 30 m2). Dach blaszany, ściany zewnętrzne do remontu. W środku boazeria, a na tarasie drewniany stół i dwie ławy. Liczne nasadzenia - borówki, maliny, agrest, czarna i ...
Zobacz ogłoszenie
359 000 zł
32 m²
2 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 32,8 m² wraz z komórką lokatorską 2,6 m², zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą, przy ul. Żubrów w Białymstoku. Rok budowy: 2025 Stan mieszkania: nowe, gotowe do wykończenia Piętro: 2 (budynek z windą) Komórka lokatorska: 2,6 m² - w cenie...
Zobacz ogłoszenie
349 000 zł
870 m²
Obejrzane
Sprzedam 2/5 udziałów w nieruchomości o powierzchni 870 m², położonej w Białymstoku przy ul. Ciołkowskiego (Osiedle Mickiewicza). Lokalizacja blisko centrum, z pełnym dostępem do infrastruktury miejskiej i świetną komunikacją. Media: prąd, woda, kanalizacja na działce, gaz w ulicy. Dojazd z drogi a...
Zobacz ogłoszenie
35 000 zł
300 m²
Obejrzane
NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROD - UL. MICKIEWICZA, BIAŁYSTOK - OK. 300 m² Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni ok. 300 m², położona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych przy ul. Mickiewicza w Białymstoku (Rodzinny Ogród Działkowy im. Adama Mickiewicza). Działka uzbrojona - doprowadzona woda...
Zobacz ogłoszenie
2 500 zł
54 m²
3 pok.
Obejrzane
Do wynajęcia mieszkanie w Białymstoku, dzielnica Dojlidy, obok Technikum Rolniczego. Urządzone, odświeżone, trzy pokoje na parterze. Do wykorzystania: ogródek, folia, szklarenka, domek działkowy. Wynajem na dłuższy okres.
Zobacz ogłoszenie
900 000 zł
866 m²
Obejrzane
Wyjątkowa działka w sercu Dojlid– idealna pod wymarzony dom lub inwestycję. Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 866m², zlokalizowaną na osiedlu Dojlidy w bliskiej odległości od centrum Białegostoku, u zbiegu dwóch ulic – miejsce doskonale skomunikowane, a jednocześnie otoczone zielenią. N...
Zobacz ogłoszenie
119 000 zł
348 m²
Obejrzane
Zadbana działka ROD. Więcej informacji pod nr. telefonu.
Zobacz ogłoszenie
30 000 zł
30 m²
Obejrzane
Domek na działkę rekreacyjną lub pracowniczy ogród działkowy Domek murowano - drewniany do przeniesienia. Szklarnia 10mx5m Zdjecie SMS
Zobacz ogłoszenie
999 000 zł
1177 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę przy ul. Liniowej o powierzchni 1177 m2. Działka przylega do drogi asfaltowej. Wszystkie media są dostępne: - woda - gaz - kanalizacja - prąd doprowadzony Działka w formie kwadratu, idealny kształt pod dowolną zabudowę jedno lub wielorodzinną. Cena: 849 zł za m2. Sprzedaż bezpo...
Zobacz ogłoszenie
1 590 000 zł
740 m²
Obejrzane
Polecam do sprzedaży nieruchomość położoną na os. Dojlidy w Białymstoku. Nieruchomość zabudowa jest budynkiem usługowo-produkcyjnym bez podpiwniczenia. Budynek ogrodzony płotem betonowym na słupach stalowych. Podjazd, chodniki, parkingi wykonano z polbruku, dwie bramy wjazdowe. Obiekt w tej chwili j...
Zobacz ogłoszenie
530 000 zł
1325 m²
Obejrzane
Działki na terenie Miasta Białystok z miejscowym planem 5MNW. Do 30% zabudowy jednorodzinnej I bliźniaczej. Działka nr.18/24 o pow.1325m2- Białegostok, ul. Margerytki/ Stanisławowo/Dojlidy Przeznaczenie - budownictwo mieszkaniowe, w sąsiedztwie nowe domy, woda, prąd, gaz. Działka równa z młodymi dr...
Zobacz ogłoszenie
3 700 000 zł
2065 m²
Obejrzane
Działki o regularnym kształcie. Ulica Modzelewskiego łączy się z ul. Wiewiórczą i A. Mickiewicza.
Zobacz ogłoszenie
36 000 zł
330 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę Rod przy ul. Wilczej w Białymstoku. Na działce można postawić domek zgodnie z ustawą o ogródkach działkowych. Na działce znajduje się woda. Istnieje możliwość podłączenia prądu. Działka zadbana bez nasadzeń. Wielkość 330m. Płaska, z możliwością adaptacji według własnych potrzeb....
Zobacz ogłoszenie
49 000 zł
300 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę ogrodową , rekreacyjną ROD bardzo blisko plaży miejskiej i lasu. Na działce jest domek drewniany -w środku cały w drewnie -salonik umeblowany, kuchenka wyposażona, na pięterku sypialnia- można spać. Jest doprowadzony prąd i woda, jest kompostownik, studnia, wc typu sławojka, huśta...
Zobacz ogłoszenie
679 000 zł
65 m²
3 pok.
Nowe Obejrzane
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,2 m², położone na 2 piętrze w kameralnym, niskim bloku z cegły z 1995 roku przy ul. Zachodniej na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie wyróżnia funkcjonalny układ pomieszczeń, bardzo dobre doświetlenie wnętrz oraz spokojne,...
Zobacz ogłoszenie
274 750 zł
1099 m²
Obejrzane
Działka 8 km od Białegostoku - Henrykowo (gmina Grabówka) Z przyjemnością przedstawiam działkę o powierzchni 1099 m² położoną przy ul. Srebrnej w Henrykowie - miejscu, które od lat przyciąga osoby szukające spokojnego życia blisko Białegostoku. Nieruchomość ma kształt zbliżony do trapezu ...
Zobacz ogłoszenie
449 000 zł
37 m²
3 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – ul. Ordonówny, Białystok Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na osiedlu Antoniuk przy ul. Ordonówny w Białymstoku. Do mieszkania przynależy równ...
Zobacz ogłoszenie
2 500 zł
49 m²
2 pok.
Obejrzane
Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 49 m² Białystok, os. Wysoki Stoczek, ul. Wysoki Stoczek 15 Do wynajęcia w dobrym standardzie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² , zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku. Lokal znajduje się w bloku z cegły (nowsze budownictwo) , na ...
Zobacz ogłoszenie
4 000 zł
120 m²
5 pok.
Obejrzane
Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w bryle budynku w spokojnej okolicy nieopodal CH Auchan przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku. Opis nieruchomości: - Na piętrze są do wyboru dwa odrębne mieszkania o powierzchni: pierwsze ok. 100 m2 i drogie ok. 120 m2 - Na piętrze dodatkowo jest odręb...
Zobacz ogłoszenie
499 900 zł
44 m²
2 pok.
Obejrzane
2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pułaskiego w Białymstoku – gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pułaskiego w Białymstoku. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie składa się z: - Sypialni ...
Zobacz ogłoszenie
2 972 664 zł
159 m²
Obejrzane
Nowoczesny lokal usługowy 159 m² | wysoki standard | duże witryny | Nowe Miasto, Białystok Cena: 2 972 664 zł (18 696 zł/m²) Cena za m²: 15 200 zł netto (do negocjacji) ✔ Wystawiam fakturę VAT Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 159 m² , zlokalizowany na parterze w budynku...
Zobacz ogłoszenie
329 000 zł
32 m²
2 pok.
Obejrzane
Przytulne dwa pokoje blisko Centrum Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 32,70m 2 , położonego na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji zlokalizowanym na osiedlu Piasta, przy ulicy Mieszka I 1 . Na powierzchnię mieszkania składa się: pr...
Zobacz ogłoszenie
879 000 zł
79 m²
4 pok.
Obejrzane
Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,6 m², położone na parterze w nowoczesnym, niskim bloku z 2015 roku, wybudowanym z cegły, na cenionym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Św. Jerzego. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni do życia w świetnej lok...
Zobacz ogłoszenie
12 000 zł
480 m²
Obejrzane
Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom/dwa odrębne mieszkania z garażami w bryle budynku w spokojnej okolicy nieopodal CH Auchan przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku - idealne pod nieuciążliwą działalność gospodarczą. Opis nieruchomości: - Na parterze na całej powierzchni budynku są dwa oddzielne...
Zobacz ogłoszenie
10 000 zł
350 m²
4 pok.
Obejrzane
Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia dom z garażami w bryle budynku w spokojnej okolicy nieopodal CH Auchan przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku - idealne pod nieuciążliwą działalność gospodarczą. Opis nieruchomości: Na parterze na całej powierzchni budynku są dwa oddzielne garaże o p...