Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Stąporków Nowy Stąporków Najwięcej bez pośredników

Średnia 5 882 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 2-pokojowych na sprzedaż z Stąporkowa Nowy Stąporków - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 2-pokojowe w Stąporkowie Nowy Stąporków można kupić za 300 tys zł, a najdroższe za 300 tys zł. Średnie ceny mieszkań 2-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 300 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 5882 zł. Najpopularniejsze ulice w dzielnicy Nowy Stąporków to ul. Juliusza Słowackiego (1 ogłoszenie).

11
Mieszkanie 2-pokojowe Stąporków Nowy Stąporków, ul. Juliusza Słowackiego

300 000

51

2 pok.

Na sprzedaż mieszkanie 51 m² – centrum miasta, po generalnym remoncie Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na drugim piętrze w samym centrum miasta. Układ pomieszczeń: przestronny salon z aneksem kuchennym oddzielny pokój (sypialnia) łazienka z dużym, wygodnym p...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
6
Mieszkanie 2-pokojowe Stąporków, pl. Wolności

188 000

35

2 pok.

Na sprzedaż jasne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 35,05 m², znajdujące się w bloku na 3 piętrze przy ul. Plac Wolności w Stąporkowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Dodatkowo balkon oraz piwnica. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel.

Zobacz ogłoszenie
Oferty spełniające kryteria do 20 km
7
Mieszkanie 2-pokojowe Końskie, ul. 3 Maja

260 000

50

2 pok.

Sprzedam mieszkanie, prywatny właściciel. Mieszkanie umeblowane tak, jak na załączonych zdjęciach. Super lokalizacja przy centrum miasta. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia. Tel: 

Zobacz ogłoszenie
9
Mieszkanie 2-pokojowe Końskie, ul. Niepodległości

300 000

47

2 pok.

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe,łazienka i WC osobno. Do mieszkania przynależy piwnica. Z meblami lub bez-do uzgodnienia. Zależy mi na szybkiej sprzedaży,bez pośredników.

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 2-pokojowe Końskie, ul. Zamkowa

330 000

46

2 pok.

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Zamkowej w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Mieszkanie do lekkiego odświeżenia, kuchnia wyremontowana z początkiem 2025r. Do mieszkania przynależy piwnica. Bardzo dobra lokalizacja - do najbliższego sklepu, apteki czy banku ok. 50m; w bliskiej...