Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Gryfino ul. Łużycka Najwięcej bez pośredników

Średnia 6 122 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Gryfina ul. Łużycka - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Gryfinie ul. Łużycka można kupić za 300 tys zł, a najdroższe za 300 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 300 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 6122 zł.

5
Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino, ul. Łużycka

300 000

49

2 pok.

Mam przyjemność zaprezentować bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na ostatnim, czwartym piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Łużyckiej w Gryfinie. Mieszkanie wyróżnia się atrakcyjnym, przemyślanym układem, który zapewnia wygodę oraz prywatność wszystkim domownikom. Central...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
12
Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino, ul. Bałtycka

319 900

42

2 pok.

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Gryfino, ul. Bałtycka | 42,19 m² | 2 piętro Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w Gryfinie przy ul. Bałtyckiej. Lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku z lat 80-tych , w dobrze znanej i cenionej części miasta, łączą...

Zobacz ogłoszenie
10
Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

279 900

37

2 pok.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na ul. Pomorskiej w Gryfinie z wieloma udogodnieniami- przeczytaj opis Budynek w którym położone jest mieszkanie jest 4 rodzinny na działce o powierzchni 614 m2. Zarządca dba o nieruchomość, która jest po remoncie i jest zadbana. Na dział...

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

355 000

42

2 pok.

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² położone na 4. piętrze w budynku w centrum miasta. Z lokalu rozciąga się atrakcyjny widok na Dolinę Dolnej Odry. Mieszkanie jest świeżo po remoncie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. W skład mieszkania wchodz...

Zobacz ogłoszenie
6
Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

340 000

49

2 pok.

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,14 m² , położone na Górnym Tarasie w Gryfinie . Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie ma funkcjonalny układ , który zapewnia komfort codziennego użytkowania. Dwa...