Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania 4-pokojowe na sprzedaż Grudziądz Centrum Najwięcej bez pośredników

Średnia 4 629 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań 4-pokojowych na sprzedaż z Grudziądza Centrum - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania 4-pokojowe w Grudziądzu Centrum można kupić za 470 tys zł, a najdroższe za 470 tys zł. Średnie ceny mieszkań 4-pokojowych w ogłoszeniach sprzedaży to 470 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 4629 zł.

20
Mieszkanie 4-pokojowe Grudziądz Centrum

470 000

101

4 pok.

Nowe

GRUDZIĄDZ MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE NA SPRZEDAŻ- SUPER INWESTYCJA!!!  MACHDOM INVEST NIERUCHOMOSCI    [email] [numer],[numer] Prezentujemy na sprzedaż dwa samodzielne atrakcyjne mieszkania bezczynszowe o łącznej powierzchni 101,53m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Grudziądza w atrakcyjnej cenie 490 0...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
8
Mieszkanie 4-pokojowe Grudziądz, ul. Tysiąclecia

445 000

135

4 pok.

Sprzedam! Oferta sprzedaży dotyczy: 100 metrowego mieszkania (4 pokoje, łazienka, kuchnia, spiżarnia) ogrodu, garażu oraz połowy własności mieszkania na najwyższym piętrze kamienicy. Cicha i spokojna okolica, bardzo blisko centrum. Garaż wyposażony w elektryczną bramę, powierzchnia ogrodu pona...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z mniejszą liczbą pokoi
14
Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz Centrum

420 000

125

3 pok.

Witam, Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w Centrum Grudziądza, niedokończone całkowicie. 125 m + 25 m piwnicy. - Ogrzewanie gazowe podłogowe/kaloryfery lub kominek z rozprowadzeniem powietrza. - Nowa cała elektryka, hydraulika, kanalizacja. - Stacja oczyszczania wody. - Nowy piec gazowy. - Wszys...

Zobacz ogłoszenie