Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Dąbrowa Górnicza al. Aleja Zwycięstwa Najwięcej bez pośredników

Średnia 4 548 zł/m² 5 ofert
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Dąbrowy Górniczej al. Aleja Zwycięstwa - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Dąbrowie Górniczej al. Aleja Zwycięstwa można kupić za 170 tys zł, a najdroższe za 220 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 204 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 4548 zł.

8
Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Ząbkowice, al. Aleja Zwycięstwa

225 000

43

2 pok.

Witam, na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Aleja Zwycięstwa, piętro 3. Mieszkanie o powierzchni 43,3 m², w skład czego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka. Do mieszkania należy również osobista komórka, która znajduje się na klatce, również na 3. piętrze. - ogrzewa...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, al. Aleja Zwycięstwa

218 000

44

3 pok.

Na sprzedaż mieszkanie 44 m² - Dąbrowa Górnicza, Aleja Zwycięstwa 91. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m², położone w Dąbrowie Górniczej przy Alei Zwycięstwa 91. Nieruchomość znajduje się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Fenix. Budynek po modernizacji, zadbany i ocieplony. Klatka schodo...

Zobacz ogłoszenie
11
Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza Ząbkowice, al. Aleja Zwycięstwa

175 000

48

3 pok.

🏠 Na sprzedaż – Okazja 3-pokojowe mieszkanie niedaleko Pogori 🏡 📍 Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza Al. Zwycięstwa 85 📐 Powierzchnia: 48,4 m² 🛏 Pokoje: 3 🏢 Piętro: 2 🔑 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe z KW ________________________________________ Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielone...

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
7

220 000

45

2 pok.

Dąbrowa Górnicza - Ząbkowice Aleja Zwycięstwa - 2 pokoje // 45m2 Prezentujemy Państwu 2 pokojowe jasne mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowicach - Aleja Zwycięstwa. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 3 piętrowym kameralnym bloku po termomodernizacji. SK...

Zobacz ogłoszenie
12
Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza, al. Aleja Zwycięstwa

200 000

49

2 pok.

Nieruchomość zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej - Bielowizna przy Alei Zwycięstwa. W pobliżu przystanek autobusowy, sklepy oraz lokale usługowe. Bardzo dobra komunikacja z całą aglomeracją, blisko wyjazdu na trasę S1. Ciepłe i słoneczne mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim bloku po ter...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
6
Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Kosmonautów

349 000

58

3 pok.

Dąbrowa Górnicza Gołonóg ul. Kosmonautów- 58,4m2 // 3 pokoje + Balkon WE SPEAK ENGLISH Prezentujemy Państwu jasne i ustawne mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kosmonautów. Nieruchomość ma 58,4m2 i mieści się na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku po termomodernizazji. W SKŁAD MIESZKANIA WCHODZĄ:...