Przejdź do wyników wyszukiwania

Mieszkania na sprzedaż Czeladź ul. Marii Curie-Skłodowskiej Najwięcej bez pośredników

Średnia 6 563 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych mieszkań na sprzedaż z Czeladzi ul. Marii Curie-Skłodowskiej - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze mieszkania w Czeladzi ul. Marii Curie-Skłodowskiej można kupić za 210 tys zł, a najdroższe za 210 tys zł. Średnie ceny mieszkań w ogłoszeniach sprzedaży to 210 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 6563 zł.

4
Mieszkanie 1-pokojowe Czeladź, ul. Marii Curie-Skłodowskiej

210 000

32

1 pok.

Opis ogólny Mieszkanie o powierzchni 32 m² z piwnicą. Składa się z 1 niezależnego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Idealne dla singla, pary. Szczegóły techniczne Powierzchnia mieszkania: 32 m² Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 z 4 Balkon: Tak Ogrzewanie: Centralne z sieci Woda: Pie...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
6
Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec Pogoń, ul. Zakątek

260 000

43

2 pok.

Sosnowiec Pogoń ul. Zakątek - 43m2 // 2 pokoje +BALKON Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane w Sosnowcu, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic POGOŃ przy ul. Zakątek. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 2 piętrowy...

Zobacz ogłoszenie
7
Mieszkanie 2-pokojowe Katowice Bogucice, ul. Na Obrzeżu

490 000

54

2 pok.

KATOWICE BOGUCICE - UL. Na Obrzeżu - 54m2 - 2 POKOJE + BALKON + PIWNICA DO NEGOCJACJI WE SPEAK ENGLISH Idealne jako inwestycja. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Bogucice przy ulicy Na Obrzeżu. Nieruchomość o powierzchni 54 m znajduje się na 3 piętrze w 4-pięt...

Zobacz ogłoszenie
8
Mieszkanie 4-pokojowe Sosnowiec Pogoń, ul. Gospodarcza

299 000

57

4 pok.

Sosnowiec Pogoń ul. Gospodarcza 57m2 // 4pokoje +Balkon francuski Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne i ustawne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 zlokalizowane w Sosnowcu, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic POGOŃ przy ul. Gospodarczej. Mieszkanie mieści się na 2 piętr...

Zobacz ogłoszenie