Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Zbrosławice ul. Traugutta Najwięcej bez pośredników

Średnia 387 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Zbrosławic ul. Traugutta - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Zbrosławicach ul. Traugutta można kupić za 290 tys zł, a najdroższe za 290 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 290 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 387 zł.

7
Działka budowlana Zbrosławice, ul. Traugutta

292 600

756

Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane położone w Zbrosławicach przy ulicy Traugutta - idealne pod budowę domu jednorodzinnego lub inwestycję. Powierzchnia działek: 756 m² i 746 m² oraz udział 80 m² w drodze wewnętrznej dla każdej działki. Kształt: regularny prostokąt - bardzo łatwy do zagospo...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
8
Działka rod Wieszowa

50 000

300

Nowe

Świetnie położona działka - prosto przed lasem, blisko do bramy wejściowej. Można siedzieć w altanie i oglądać jak w lesie chodzą sarny, biegają wiewiórki i latają ptaki. Co roku przynosi owoce. Najcichsza okolica na terenie ROD Tulipan. Numer działki to 406. Na działce jest bardzo dużo owocowych r...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka rolno-budowlana Wieszowa, ul. Moniuszki

1 795 800

1,39 ha

Przedmiotem sprzedaży są zabudowane i niezabudowane działki gruntu, stanowiące zorganizowany kompleks. Przedmiotowe działki położone są w gminie Zbrosławice, obręb 0017 Wieszowa, przy ul. Moniuszki. Nieruchomości gruntowe stanowią następujące działki: GL1T/00006447/6: - działka nr. 272 - powierzchn...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Tarnowskie Góry Stare Tarnowice, ul. Pyskowicka

60 000

520

Sprzedam ogród działkowy w Starych Tarnowicach przy ulicy Pyskowickiej. R.O.D. "Konwalia". Powierzchnia działki to 520 m. Prąd i woda doprowadzone. Położenie ogrodu jest bardzo urokliwe ponieważ znajduje się przy parku repeckim. Na działce jest murowana altana (duża) w której jest duży pokój z komin...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Wieszowa, ul. Racławicka

450 000

1506

Sprzedam działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Powierzchnia działki wynosi 1 506 m2. Działka budowlana znajduje się w Gminie Zbrosławice - Wieszowa przy ul. Racławickiej. Działka usytuowana jest w zacisznym i spokojnym miejscu, w okolicy domów jednorodzinnych, pól uprawnych z przeznacz...