Działki na sprzedaż Zawidz Kościelny Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Zawidza Kościelnego i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
50 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną z pozytywną decyzją o warunkach zabudowy. Działka o powierzchni 1000m2. Media doprowadzone do działki (prąd, woda). Numer ewidencyjny: 214/12.
Zobacz ogłoszenie
90 000 zł
1462 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana o wymiarach 25x58 m, położona w malowniczej wsi. Dojazd asfaltowy zapewnia wygodny dostęp do nieruchomości. Dostępne media to prąd, woda oraz kanalizacja. W okolicy znajdziesz: - las - supermarket "Dino" (263 m) - stację kolejową "Koziebrody" (1508 m) To idealne miejs...
Zobacz ogłoszenie
255 000 zł
1,96 ha
Obejrzane
Sprzedam: Działka rolna 1,96 ha. Lokalizacja: Gmina Rościszewo, woj. Mazowieckie. Klasa ziemi: 4a - 0,21 ha, 4b - 1,23 ha, 5 - 0,52 ha. Działka nr 131. Położenie: Przy drodze asfaltowej z wodociągiem, pomiędzy miejscowościami Zamość Nowy i Zamość w Gminie Rościszewo, woj. Mazowieckie.
Zobacz ogłoszenie
75 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Działki przy lesie - Milewo 09-226 | Media w drodze | Spokojna okolica | Łowiska w pobliżu Działki: 50/19, 50/18, 50/17, 50/16, 50/15, - niedostępna 50/14, - niedostępna 50/13, 50/12, 50/11, 50/10, - niedostępna 50/9, - niedostępna 50/8, 50/7, 50/6, Obręb: Milewo, gm. Zawidz, pow. sierpecki, woj. ...
Zobacz ogłoszenie
380 000 zł
9,66 ha
Obejrzane
Nieruchomość dz. nr 56, obręb Pijawnia, na którą składają się klasy bonitacyjne: - RVI: ok. 5,26 ha, - PsV: ok. 2,06 ha, - LsV, LsVI: ok. 2,07 ha, - N: ok. 0,14 ha, - W: ok. 0,13 ha. Łączna powierzchnia działki: 9,66 ha. Działka pomiędzy dwiema drogami: asfaltowa relacji Siemiątkowo-Drobin oraz sz...
Zobacz ogłoszenie
70 000 zł
1224 m²
Obejrzane
Witam, Sprzedam działki budowlane o powierzchni 1224m2 w miejscowości Kisielewo. Działki położone są przy drodze asfaltowej oraz drodze krajowej nr 10. Działki zlokalizowane są około 7 km od Sierpca, 30 km od Płocka oraz 120km od Warszawy. Więcej informacji udzielę pod nr tel.
Zobacz ogłoszenie
45 000 zł
1 ha
Obejrzane
Sprzedam łąki w miejscowości Milewko w dwóch kawałkach 062 ha , 045 ha klasa ziemi 4-5 .
Zobacz ogłoszenie
50 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane i inwestycyjne w Zawidzu o powierzchni od 10 arów do 50 arów dobra lokalizacja możliwość wydzielenia działek o różnej wielkości do podziału jest ponad 3 ha. Cena za metr od 45 zł
Zobacz ogłoszenie
136 500 zł
3900 m²
Obejrzane
Działka znajduje się we wsi Grabowo do Zawidza 1,5 km gdzie znajduje się Gmina ,kościół ,szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, poczta, bank ,sklepy ,przystanek autobusowy jest też przystanek kolejowy Nasielsk Sierpc .Pozdrawiam Zainteresowanych
Zobacz ogłoszenie
550 000 zł
5 ha
Obejrzane
Ziemia rolna pszenno-buraczana klasy 3 i 4 w jednym kawałku dojazd do działki drogą asfaltową
Zobacz ogłoszenie
1 150 000 zł
17,44 ha
Obejrzane
Sprzedam 17,44 ha - łąki - w całości lub na kawałki. Cena do negocjacji. Klasa: III - V Poszczególne działki: 143701_5.0007.188 - 1,3 Ha - Karniszyn 143701_5.0007.207 - 2,16 Ha - Karniszyn 143701_5.0007.337 - 1,8 Ha - Karniszyn 143701_4.0001.969 - 0,98 Ha - Karniszyn/Bieżuń 143701_4.0001.1548 + 14...
Zobacz ogłoszenie
170 000 zł
1002 m²
Obejrzane
Ładne spokojne miejsce. Gotowa do zabudowy. Dobry dojazd - droga asfaltowa - tylko ostatnie 50 m ul. Łokietka to droga utwardzona.
Zobacz ogłoszenie
265 000 zł
2500 m²
Obejrzane
Dzień dobry, Do zaoferowania działka 2500 m2 z warunkami zabudowy na dwa domy. Działka położona w malowniczej miejscowości Rydzewo (kod pocztowy 09-200). Około 20 metrów od doliny rzeki Skrwy. Teren bez możliwości zalania. Bardzo dobry dojazd do drogi krajowej nr 10. 4 km od Sierpca. Media (woda...
Zobacz ogłoszenie
130 000 zł
3001 m²
Obejrzane
Oferuję na sprzedaż 4 działki położone w miejscowości Lelice, zaledwie 25 km od Płocka i 15 km od Sierpca. Działki mają kształt kwadratu, o powierzchni 3001 m2. Jest możliwość modyfikacji i zmiany wielkości działki. Działki są doskonale zlokalizowane, co zapewnia komfortowe warunki do życia. W pas...
Zobacz ogłoszenie
260 000 zł
8933 m²
Obejrzane
Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 8933 m². Działka ma asfaltowy dojazd oraz dostęp do mediów: prądu i wody w drodze. Znajdziesz tu spokojne otoczenie z pięknymi widokami. W okolicy znajdują się: - las - jezioro Działka jest nieogrodzona, co daje możliwość dostosowania przestr...
Zobacz ogłoszenie
165 000 zł
1500 m²
Obejrzane
Dzień dobry. Posiadam na sprzedaż działki w Sierpcu ul. Głowackiego. Ok 50m od głównej drogi, 100m przystanek autobusowy. Cicha i spokojna okolica na obrzeżach miasta. Działki posiadają wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia 1500m2 i 2300m2 Zapraszam.
Zobacz ogłoszenie
880 000 zł
8 ha
Obejrzane
Witam, mam na sprzedaż dwie działki o powierzchni 8ha. Działki ewidencyjne nr 1065 i 583, nr obrębu 011, położone we wsi Radzanów. Cena za ha - 110 000. Więcej informacji pod numerem telefonu
Zobacz ogłoszenie
62 010 zł
954 m²
Obejrzane
Sprzedam działki w miejscowości Niszczyce, gmina Bielsk. Działki posiadają dostęp do drogi gminnej nr 18 przez drogę wewnętrzną. Cena za m2 - 65,00 zł. Działki: Dz. Nr 41/10 - 956 m2 Dz. Nr 41/11 - 954 m2 Dz. Nr 41/12 - 955 m2 Dz. Nr 41/13 - 1091 m2 Dz. Nr 41/15 - 916 m2 Dz. Nr 41/16 - 916 m2 Dz. N...
Zobacz ogłoszenie
33 000 zł
300 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka ROD (znakomita lokalizacja - ogród D, położony najbliżej osiedla Witosa) z solidnym, murowanym domkiem - gotowa do wypoczynku! Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę ROD, idealną do wypoczynku i spędzania czasu z rodziną. Nieruchomość jest zadbana, funkcjonalna i w pełni zagospo...
Zobacz ogłoszenie
570 000 zł
2,8 ha
Obejrzane
0% prowizji dla kupującego! Duże, zadbane siedlisko z budynkami oraz z warunkami zabudowy na duży dom i garaż dwustanowiskowy oraz rozbudowę istniejącego domu. Obecny dom gotowy do zamieszkania od zaraz bez ponoszenia nakładów finansowych na remonty, położony w oazie ciszy, spokoju i bezpieczeństwa,...
Zobacz ogłoszenie
350 000 zł
4400 m²
Obejrzane
Witam, Na sprzedaż posiadam działkę - siedlisko z zabudowaniami, widocznymi na zdjęciach. Powierzchnia działki to 44 ary. Działka jest położona 80 km od Warszawy, w stronę Gdańska, jadąc trasą S7. Więcej informacji zainteresowanym udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
140 000 zł
1450 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane w Borkowie Kościelnym od ul. Młyńskiej i Sierpeckiej. Media znajudją się w pasie drogowym ul. Młyńskiej. Droga wewnętrzna o szerokości 6m. Powierzchnia działek 1400m2.
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działki z warunkami zabudowy, położone w spokojnej, cichej okolicy w Sierpcu, przy ulicy Powstańców. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W tym roku został wybudowany wodociąg (w drodze ulicy Powstańców), więc jest możliwość podłączenia. Wszystkie działki maj...
Zobacz ogłoszenie
49 000 zł
1555 m²
Obejrzane
Działka budowlana Białasy nr 58/6 powierzchnia 1555m2 wymiary 37 x 42m. Warunki Zabudowy na dom całoroczny, media przy działce, okolica las, lasy, lasy, 2-3 km dwa jeziora, tereny na wycieczki rowerowe, idealne miejsce na wymarzony domek poza miastem 100km od Warszawy, 60km od Płocka, orientacyjny a...
Zobacz ogłoszenie
290 000 zł
2900 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę o powierzchni 2900 m2. Lokalizacja: ul. Strażacka, Borkowo Kościelne. Cena: 100 zł/m2.
Zobacz ogłoszenie
395 000 zł
1920 m²
Obejrzane
Witam, posiadam na sprzedaż dwie działki o nr 663 i 428, w sumie o powierzchni 19,2 ara, w centrum Bielska, sąsiadującą z bankiem spółdzielczym. Działka widnieje w planie zagospodarowania przestrzennego jako handlowo-usługowa z budynkiem o powierzchni ok. 200 m2 (był magazyn zbożowy), w którym prowa...
Zobacz ogłoszenie
1 500 000 zł
9015 m²
Obejrzane
Nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Sierpcu (woj. mazowieckie). Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna/wielorodzinna. Łączna powierzchnia: 0,9015 ha. Obejmuje dwie działki o pow.: 0,4114 ha i 0,4901 ha. Nieruchomość mieści ...
Zobacz ogłoszenie
2 200 000 zł
22 ha
Obejrzane
Sprzedam grunty rolne położone w Jaroszewo Biskupie oraz Jaroszewo Wieś, o powierzchni 22 ha. Powiat Płocki, Gmina Bielsk. Działki położone przy drodze powiatowej, posiadają media: prąd i wodę. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Nie odpowiadam na SMS.
Zobacz ogłoszenie
4 500 000 zł
1,16 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę 11600 m² usługową ul. Kościuszki, Sierpc Na sprzedaż: działka inwestycyjna 11 600 m² z zabudową | Sierpc, ul. Tadeusza Kościuszki Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 11 600 m², zlokalizowana przy ul. Tadeusza Kościuszki w Sierpcu. Nieruchomość ...
Zobacz ogłoszenie
148 700 zł
1983 m²
Obejrzane
Sprzedam dwie działki budowlane w miejscowości Siemiątkowo. Nr. ew.: 339 o powierzchni 952m2 i działka 340 o powierzchni 1034m2. Działki bardzo ładnie położone w zabudowie jednorodzinnej, w sąsiedztwie lasu. Dojazd z trzech kierunków drogą gruntową publiczną. Działki objęte MPZP z przeznaczeniem zab...