Działki na sprzedaż Wyszków ul. Leśna Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Wyszkowa i okolic ul. Leśna - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
890 000 zł
5727 m²
Obejrzane
Do sprzedania dwie bardzo atrakcyjne działki budowlane pod Wyszkowem w miejscowości Rybienko Leśne. Do końca lutego super atrakcyjna cena !!! Dwie zespolone działki usytuowane są przy drodze asfaltowej, pierwsza działka przy samej drodze w kształcie rombu o wymiarach ok 47X50 i powierzchni 2069 m2...
Zobacz ogłoszenie
262 000 zł
1500 m²
Obejrzane
Witam. Sprzedam działke budowlano usługową 1500m w miejscowości Sitno.Wiecej informacji pod numerem telefonu.
Zobacz ogłoszenie
34 900 zł
400 m²
Obejrzane
Odstąpię prawo do ogródka działkowego na Polonezie, zasoby K-fiacik. 400m z domkiem i nasadzeniami.
Zobacz ogłoszenie
67 000 zł
400 m²
Obejrzane
Działka 400m. Domek murowany z elewacją, ogrzewany 'Kozą'. Ogrodzenie wykonane 2025r. Działka Rod K-Fiacik przy skrzyżowaniu ulic Graficznej i Towarowej. Więcej informacji telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Witam, mam na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1000 m², w miejscowości Łosinno, niedaleko Wyszkowa. Położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy. W pobliżu powstają nowe domy jednorodzinne, co czyni tę lokalizację idealną pod budowę własnego domu. Działka daje duże możliwości zagospodaro...
Zobacz ogłoszenie
180 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną położoną w Leszczydole Nowinach przy ul. Jaworowej. Działka ma wymiary 33,50m x 30,50m, co daje szerokie możliwości zagospodarowania terenu. Zgodnie z MPZP teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową, co stwarza dodatkowy potencjał inwestycy...
Zobacz ogłoszenie
50 000 zł
300 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę ROD w Wyszkowie, przy ulicy Matejki. Działka o powierzchni 300 m2. Doprowadzona woda, prąd. Nasadzenia: głównie drzewka owocowe. Kontakt pod nr tel.
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Działka nr 318/3 o powierzchni 1000 m², położona w urokliwej Olszance koło Wyszkowa, otoczona naturą. Widok na rozległe łąki i lasek zapewnia ciszę i spokój. Na działce znajduje się skrzynka elektryczna. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
170 000 zł
600 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o pow.: 600m2, 6km od Centrum Wyszkowa. Woda, prąd, gaz i światłowód w ulicy. Warunki do przyłączeń mediów załatwione. Blisko szkoła podstawowa oraz sklepy. Dojazd do działki - droga gminna. Na więcej pytań odpowiem telefonicznie. Proszę wysłać SMS, a ja oddzwonię. Ra...
Zobacz ogłoszenie
450 000 zł
1526 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę znajdującą się w Wyszkowie przy ulicy Sosnowej. Działka składa się z trzech części (numeracja działek to 6/2, 6/6, 7/5) i jest w kształcie litery L. Działka posiada kanalizację, a pozostałe media są w drodze.
Zobacz ogłoszenie
220 000 zł
500 m²
Obejrzane
Sprzedam pół działki budowlanej, tj. ok. 500 mkw (lub całość 952 mkw), znajdującej się na obrzeżach Wyszkowa. Lokalizacja: 5 minut do centrum i do trasy S8, 40 minut do Warszawy. Działka przygotowana pod budowę bliźniaka (w sumie 952 mkw). Posiada: - prąd - gaz - wodę - pozwolenie na budowę - proje...
Zobacz ogłoszenie
175 150 zł
1101 m²
Obejrzane
Witam. Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Olszanka, ul. Żytnia. Blisko szkoła podstawowa, przedszkole. Media w drodze (gaz, woda, prąd). Działka 1101 m2. Została tylko 199/3. Cena uwzględnia udział w drodze prowadzącej do działki.
Zobacz ogłoszenie
582 000 zł
2425 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Leszczydół Nowiny, przy ul. Wyszkowskiej. Działka ma 2425 m², posiada pełen dostęp do mediów. Nr działki 429. Cena: 240zł/m². Najważniejsze informacje: • Powierzchnia: 2425 m² • Kształt: regularny prostokąt • Teren: płaski • Media: prąd, woda, gaz, kanaliza...
Zobacz ogłoszenie
698 400 zł
1552 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę o powierzchni 1552m2 w atrakcyjnej lokalizacji z przeznaczeniem pod budowę zabudowy jednorodzinnej. Media (woda, prąd, gaz, kanalizacja) są przy drodze. Szerokość działki od drogi to 24,51 m, a szerokość na końcu działki 24,76 m. Długość działki od lewej strony, patrząc od drogi, ...
Zobacz ogłoszenie
210 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2, znajdującą się przy ul. Dębowej w Rybienku Nowym. Droga dojazdowa do działki jest już utworzona, czego nie widać na pierwszym zdjęciu. Działka znajduje się w bardzo atrakcyjnej okolicy. Blisko do centrum miasta, a okolica jest bardzo cicha i spokojna...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Leszczydół-Nowiny, przy ul. Wspólnej. Działka ma 1000 m². Nr działki: 114/3.
Zobacz ogłoszenie
550 000 zł
2508 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w Wyszkowie ( obrzeża miasta)o wymiarach 2508m2 (możliwość kupna połowy ale już i wyższej cenie). Działka znajduje się w spokojnej okolicy blisko lasu co sprzyja osobom które szukają wypoczynku, lubią spacery lub jazdę rowerem gdyż są przy działce blisko chodniki i ścieżki...
Zobacz ogłoszenie
2 200 000 zł
1,25 ha
Obejrzane
Witam. Sprzedam działkę przemysłową w Wyszkowie. Numer działek: 1072/3 oraz 1071/3. Dojazd do działki z dwóch stron: od ulicy Firmowej oraz ulicy Graficznej. Można też dojechać od strony Jeronimo Martins nowo powstałą drogą asfaltową. Przy działce od ulicy Firmowej w drodze jest prąd oraz wodociąg. ...
Zobacz ogłoszenie
610 000 zł
1,9 ha
Obejrzane
Działka rolno-budowlana 1,90 ha - Leszczydół Stary, Gm. Wyszków - 610000 zł Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1,90 ha (19 000 m²), położoną w miejscowości Leszczydół Stary, w Gminie Wyszków. Parametry działki: Powierzchnia całkowita: 1,90 ha (19 000 m²) Powierzchnia zabudowana: ok. 2...
Zobacz ogłoszenie
680 000 zł
8600 m²
Obejrzane
Witam. Posiadam na sprzedaż siedlisko o pow. 0,86ha o wymiarach 60m szeroka i 150m długa w miejscowości Łosinno, ul. Polna 64 ze wszystkimi mediami. Dojazd drogą o szerokości 5m od ulicy Pułtuskiej - droga wojewódzka 618 Wyszków-Pułtusk. Posesja bardzo zadbana i dopracowana, na której można miło spę...
Zobacz ogłoszenie
85 000 zł
4254 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną w miejscowości Skuszew. - Działka w odległości ok. 600m od zabudowań. - Około 300m do rzeki Buk. - Najbliższe miasto: Wyszków - około 2km.
Zobacz ogłoszenie
140 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane Leszczydół Nowiny , działki mają wymiary 358/4 - 1000m2 szerokość 31,5 x 31,7 358/9-862m2 szerokość 31,5 x 27,3 358/13 -862m2 szerokość 31,5 x 27,3
Zobacz ogłoszenie
165 000 zł
1048 m²
Obejrzane
Działka znajduje się przy nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych. Okolica otoczona lasem. Do działki można dojechać z dwóch stron: ok. 300 od głównej ul. Wyszkowskiej (ul. Pistacjowa) bądź od ul. Migdałowej. - Media w drodze. - Działka z własną drogą dojazdową. - Cicha okolica. - W pobliżu: ...
Zobacz ogłoszenie
315 000 zł
1073 m²
Obejrzane
Mam na sprzedaż działkę na rogu ulic Tytanowej i Kryształowej w Rybienku Nowym. Działka ma powierzchnię 1073 mkw. Wymiary działki 40 x 31 m (jeden bok ścięty). Wszystkie media w drodze. Działka niezalesiona, bez wzniesień. Numer ewidencyjny działki 67/13.
Zobacz ogłoszenie
1 170 000 zł
1,17 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę leśną pod inwestycję o powierzchni 1,17 ha. Szerokość: 50 m, długość: 170 m. Działka znajduje się w Mostówce. Działka znajduje się w odległości 200 m od trasy S8.
Zobacz ogłoszenie
222 560 zł
856 m²
Obejrzane
Witam, Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę znajdującą się w Rybienku Nowym przy ulicy Magicznej (87/4), położoną na samych obrzeżach miasta, w malowniczej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę oraz bliskość natury. Nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od rzeki Bug...
Zobacz ogłoszenie
1 700 000 zł
1546 m²
Obejrzane
Działka położona w doskonałej lokalizacji, tuż przy basenie i szkole. Teren jest ogrodzony. Wymiary działki: 1546 m². Dostępne media: - prąd, - woda, - kanalizacja.
Zobacz ogłoszenie
290 500 zł
830 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną (nr 73/31) niedaleko Wyszkowa w Rybienku Nowym ul. Platynowa. W drodze znajduje się prąd i woda, linia gazu jest w odległości ok.100m cena 350zł m2 (do negocjacji) tel. 513650393
Zobacz ogłoszenie
12 834 400 zł
6,42 ha
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną, usłgowo-mieszkaniową o powierzchni 64172m² (ok 53m x 1200m) położona w Rybienku Starym gm. Wyszków w pobliżu drogi krajowej nr 62 cena 200zł/m²
Zobacz ogłoszenie
620 000 zł
3090 m²
Obejrzane
Sprzedam Działkę Budowlaną - Wyszków, ul. Włościańska (60 km od Warszawy) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3090m², zlokalizowana w spokojnej części Wyszkowa przy ul. Włościańskiej, Szczegóły działki: Nr działki: 143505_4.0001.639/14 Powierzchnia: 3090 m² Lokalizacja: Wyszków...
Zobacz ogłoszenie
350 000 zł
966 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną, przy ul. Małego Księcia, wszystkie media w drodze, Działka ogrodzona, Cicha, spokojna okolica, Działka numer 36/6 Oraz wjazd z ulicy numer 37/10 Więcej informacji pod numerem
Zobacz ogłoszenie
79 900 zł
4864 m²
Obejrzane
Mam do sprzedania działkę leśną. Las sosnowy. 4864m². Dojazd z dwóch stron. Możliwość postawienia zabudowy. Działka idealna pod rekreację. Dojazd z drogi asfaltowej.
Zobacz ogłoszenie
2 393 250 zł
1,6 ha
Obejrzane
Sprzedam lub oddam w kilkuletnią dzierżawę działkę o powierzchni 15955 m2. Działka znajduje się przy zjeździe Wyszków Południe z trasy S8 w kierunku Łochowa. Prowadzi do niej utwardzona droga bezpośrednio z ulicy Łochowskiej. Działka znajduje się 45 km od Warszawy i jest świetnym miejsce pod magazy...
Zobacz ogłoszenie
1 200 000 zł
4700 m²
Obejrzane
Na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki budowlane w Wyszkowie. Dostęp do wszystkich mediów i kanalizacji. Dojazd do działek dwustronny. W MPZP działki przeznaczone pod budownictwo mieszkalno-usługowe. Blisko szkoła podstawowa, szkoły średnie i sklepy. Wolne od obciążeń. Sprzedaż od właściciela bez po...
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
1284 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną położoną w Rynienku Starym ul Szmaragdowa nr 34/8
Zobacz ogłoszenie
144 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną Leszczydoł Nowiny dojazd ul. Pistacjowa 120 zł m² Działki o wielkości 1200 m² więcej informacji pod nr. Tel.
Zobacz ogłoszenie
273 150 zł
1821 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę przy ul. Sosnowej o powierzchni 1821 m2. Cena 150 zł za m2. Idealnie nadaje się do zabudowy jednorodzinnej. Zapraszam do kontaktu.
Zobacz ogłoszenie
850 000 zł
7500 m²
Obejrzane
Działka o numerze ewidencyjnym 106 z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym. Przy działce woda, prąd, gaz i Internet. Nieruchomość położona jest w Natalinie przy ul. Polnej ok. 2 km od centrum Wyszkowa i 1,5km od węzła trasy S8. Dobra działka również pod inwestycje. Sprzedaż bezpośrednia...
Zobacz ogłoszenie
1 100 000 zł
2600 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2600 m2, położoną tuż przy Puszczy Białej, w cichej i spokojnej okolicy. Idealne miejsce dla osób szukających wypoczynku i jednocześnie dobrego punktu komunikacyjnego (obwodnicą Wyszkowa, trasą S8 - ok. 40 min do Warszawy i 2 km do centrum Wyszkowa). Blisko...