Działki na sprzedaż Wałbrzych Stary Zdrój Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Wałbrzycha i okolic Stary Zdrój - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
450 000 zł
993 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Szczawnie-Zdroju przy ulicy Równoległej 4. W pobliżu główny "deptak" oraz Park Zdrojowy. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na budowę budynku wielorodzinnego. WZ do wglądu w siedzibie biura. Wizualizacja w galerii. Dojazd do działki drogą...
Zobacz ogłoszenie
169 000 zł
3857 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Jedlinie-Zdroju przy ulicy Mostowej. Współrzędne geograficzne dla osób które chcą sprawdzić dokładną lokalizację - 50°43'48.6"N 16°19'14.7"E Na działce jest prąd, studnia głębinowa i oczyszczalnia we własnym zakresie. Wjazd z asfaltowej dr...
Zobacz ogłoszenie
170 000 zł
1250 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w w Wałbrzychu dzielnica Lubiechów. Na działce doprowadzony prąd. W drodze dostęp do wody i kanalizacji. Teren płaski przygotowany pod budowę domu, droga dojazdowa gruntowa utwardzona. Bardzo spokojna i malownicza okolica, w pobliżu nieliczna zabudow...
Zobacz ogłoszenie
235 000 zł
9510 m²
Obejrzane
Wyjątkowa działka rolno-budowlana z doskonałym dojazdem i potencjałem inwestycyjnymSzukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu lub inwestycję? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę numer 132 o łącznej powierzchni 9511 m², z czego 3200 m² przeznaczone jest pod zabudowę, a pozostałe 6311 m...
Zobacz ogłoszenie
450 000 zł
1283 m²
Obejrzane
Działka w samym Centrum Szczawna Zdroju przy Ofiar Katynia 10. Adres: SZCZAWNO-ZDRÓJ 1 gm. Szczawno-Zdrój | pow. wałbrzyski | woj. dolnośląskie Przy ulicy Ofiar Katynia nr. 10 Numer działki: 474/7 Obręb: 0001 Powierzchnia: 1283 m² Z bezpośrednim dojazdem z ronda. Dopuszczalne: USŁUGI - Turystyczne-H...
Zobacz ogłoszenie
4 000 zł
300 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i dobrze rozwijającej się okolicy Podzamcza. Działka została wyczyszczona i przygotowana do użytkowania – teren gotowy pod budowę domu lub inwestycję. ✔ działka uporządkowana i przygotowana ✔ możliwość budowy ✔ dogodny dojazd ✔ spokojna okolica ✔ i...
Zobacz ogłoszenie
146 760 zł
1223 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w Wałbrzychu (dzielnica Podgórze) z warunkami zabudowy i zgodą na przyłącze mediów, które znajdują się w drodze. Lokalizacja i otoczenie: Działki zlokalizowane są w pięknej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów, gór, ścieżek spacerowych i rowerowych. W pobliżu Andrzejów...
Zobacz ogłoszenie
15 000 zł
350 m²
Obejrzane
Działka ogrodowa. Bardzo przestrzenna, zadbana, w dobrej lokalizacji, blisko lasów i ROD oraz blisko przystanku. Na działce znajduje się kilka drzew owocowych, które dają zacienienie oraz mały strumyk. Jest też altana i przybudówka do remontu. Działka jest duża, teren można wykorzystać do uprawy ...
Zobacz ogłoszenie
6 800 zł
300 m²
Obejrzane
Odpłatnie odstąpię ogródek działkowy idealny do odpoczynku w cichej ustronnej części ogrodów. Nowoczesny, stworzony do relaksu. Jego centrum to zadaszenie pod którym jest miejsce na postawienie wygodnego zestawu wypoczynkowego. Dla lubiących prace ogrodowe postawiony jest drewniany i nowy ok. 3 letn...
Zobacz ogłoszenie
550 000 zł
2052 m²
Obejrzane
Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia jednej z ostatnich wolnych działek budowlanych na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Ułanów Nadwiślańskich w Szczawnie-Zdroju — kameralnej miejscowości uzdrowiskowej o bogatej tradycji i wyjątkowych walorach przyrodniczych. Działka o powierzchn...
Zobacz ogłoszenie
790 000 zł
4980 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana nr 45/2 o powierzchni 49,8 ar, położona w Wałbrzychu. Teren względnie płaski, bez nasadzeń, drzew z czynną studnią. Istnieje możliwość podziału na maksymalnie 4 działki budowlane (schemat podziału dołączony do ogłoszenia). W przypadku zakupu całości działki możliwość ne...
Zobacz ogłoszenie
170 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 w Szczawnie-Zdroju, koło Osiedla Słonecznego. Działka jest położona w atrakcyjnym miejscu, blisko szkoła, przedszkole, żłobek, basen "Delfinek", boisko "Orlik" i plac zabaw, sklep, przystanek autobusowy. Wiecej informacji pod numerem telefonu....
Zobacz ogłoszenie
22 800 zł
380 m²
Obejrzane
Na sprzedaż ogródek działkowy ROD o powierzchni 380 metrów, położony w bardzo wygodnej lokalizacji - tuż przy wejściu na teren działek (ostatnia alejka na prawo od budynku spółdzielni w kierunku Lasu Książańskiego), co zapewnia komfortowy dostęp o każdej porze roku. Atuty: Doskonała lokalizacja - c...
Zobacz ogłoszenie
830 000 zł
6900 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną o powierzchni ok. 7000 m², położoną w gminie Walim, bezpośrednio przy granicy miasta Wałbrzych. Atuty nieruchomości: * Dogodny wyjazd z miasta w kierunku Kłodzka, Jedliny, Walimia i Głuszycy. Cena: 120 zł / m² (do negocjacji). W razie pytań proszę o kontakt - chętnie udziel...
Zobacz ogłoszenie
3 216 225 zł
1,13 ha
Obejrzane
OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI INWESTYCYJNEJ Szczawno-Zdrój - miejscowość uzdrowiskowo-turystyczna Podstawowe informacje Lokalizacja: Szczawno-Zdrój (aglomeracja wałbrzyska) Powierzchnia działki: 1,1285 ha (11 285 m²) Przeznaczenie: działka budowlana - BP Dostęp do drogi publicznej: tak Droga wewnętrzna...
Zobacz ogłoszenie
277 000 zł
1500 m²
Obejrzane
Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana zlokalizowana w prestiżowej części Szczawna-Zdroju, na nowo powstającym, kameralnym osiedlu o wysokim standardzie. Miejsce stworzone z myślą o osobach poszukujących ciszy, prywatności i harmonii z naturą. Działka objęta warunkami zabudowy, z pełnym dostępem d...
Zobacz ogłoszenie
225 000 zł
1126 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę nr 40/14 w Dziećmorowicach o powierzchni 1126 m2. Posiada plan zagospodarowania MPZP. Uzbrojenie działki to: woda miejska, kanalizacja oraz prąd. Piękna i spokojna lokalizacja otoczona widokiem na góry, cisza, idealne miejsce na wymarzony dom. Więcej informacji udzielę telefonicznie...
Zobacz ogłoszenie
188 640 zł
1572 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Pogorzała. Są to działki w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do głównej drogi. Odległości: - 3 kilometry od Wałbrzycha - 10 kilometrów od Świdnicy Dostępne działki: • 39/22 - 1572 m² • 39/23 - 1688 m² • 39/24 - 1728 m²...
Zobacz ogłoszenie
265 000 zł
1523 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działki i domy - Osiedle Pod Gwiazdami, Dziećmorowice / Nowa Wieś (50.762307, 16.355415) Oferujemy unikalną ofertę sprzedaży działek budowlanych oraz domów jednorodzinnych w malowniczej miejscowości Dziećmorowice, u podnóża Gór Sowich. Osiedle Pod Gwiazdami to połączenie ciszy, przestrz...
Zobacz ogłoszenie
117 218 zł
2726 m²
Obejrzane
Wałbrzych, ul. Ludowa 60 D. Teren po spalonej hali magazynowej i budynku mieszkalno-biurowym.
Zobacz ogłoszenie
18 000 zł
300 m²
Obejrzane
Sprzedam piękną, zagospodarowaną działkę, Wałbrzych Podzamcze, o powierzchni 300 m2. - Mnóstwo nasadzeń, klimatyczna altanka drewniana z dachem po modernizacji. - Dostęp do studni. - Działka w pełni ogrodzona.
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
3200 m²
Obejrzane
Działki z nowo powstałym zjazdem asfaltowym, blisko Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej przy Nowym Julianowie. Wielkość po ok. 32 ary lub wielokrotność tego wymiaru. W planie zabudowy oznaczone jako P/U - przemysłowo-usługowe. Obok również posiadam działkę 11 ha, również P/U. Dwie pierwsze, zaznaczo...
Zobacz ogłoszenie
5 000 000 zł
8,29 ha
Obejrzane
.
Zobacz ogłoszenie
185 000 zł
404 m²
Obejrzane
Wałbrzych centrum PODGÓRZE działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego przy ulicy Jagiellońskiej . Działka ma z pełne uzbrojenie : kanalizację, wodę, gaz, prąd. Do Rynku 5 min piechotą, blisko piekarnia i sklep Polo. Położona jest przy ulicy asfaltowej , Dzielnica willowa Podgórz...
Zobacz ogłoszenie
6 700 zł
231 m²
Obejrzane
Odstąpię działkę ogrodową 231m na ul. Piłsudskiego, Śródmieście. Na działce znajduje się: - altana, - toaleta, - wędzarnia, - zbiornik na wodę deszczówkę 1000 l Mauzer, - kompostownik, - mała piaskownica dla dzieci, - zadbany ogród, - ławka ze stolikiem.
Zobacz ogłoszenie
8 900 zł
954 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę (nasadzenia i altana) znajdującą się na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Podzamcze" w Wałbrzychu. Na działce: - altana do odnowienia (w zeszłym roku położone nowe pokrycie dachowe, w środku do wymiany podłoga i sufit), - drzewa (3 x orzech włoski, jabłonie, śliwka, itp.) ora...
Zobacz ogłoszenie
790 000 zł
6000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę przemysłową. - Z dojazdem asfaltowym, bez ograniczenia tonażowego. - Wjazd bardzo szeroki - spokojnie tiry, gabaryty wjeżdżają. - Skrzynka elektryczna, licznik jest zamontowany. - Media w obrębie działki do przyłączenia. - Teren utwardzony, całość ogrodzona. Plan zagospodarowania ...
Zobacz ogłoszenie
11 000 zł
300 m²
Obejrzane
Odsprzedam ogródek działkowy na Podzamczu. Bardzo blisko wejścia, druga alejka od zarządu Wyposażona w - Altanka - szklarnia na podmurówce, szkło zbrojone - studnia - grill granitowy - wiśnie, jabłoń, śliwka, borówki amerykańskie, winogrona, porzeczki, jeżyny bezkolcowe, maliny, aronia, poziomki, kw...
Zobacz ogłoszenie
1 000 000 zł
2133 m²
Obejrzane
Działka 2133m nr 111/13 + 1/2 działki 111/12 Blankowa obręb nr 47 W pobliżu szkoła, placówki medyczne. Strefa zabudowy o wysokiej intensywności. Studium, brak obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
Zobacz ogłoszenie
144 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Sprzedam działki budowlane w Wałbrzychu (dzielnica Nowy Glinik - dojazd autobusami miejskimi 12 i 15) o powierzchniach 1011 - 1260 m2 . Wydane warunki zabudowy - budowa wolnostojących budynków jednorodzinnych. W granicy działki, prąd, woda, kanalizacja, światłowód. Cena 120 zł/M2.
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Działki położone są w nowej części Osiedla Słonecznego w Dziećmorowicach / Nowa Wieś (50.762307, 16.355415). Działki budowlane położone u podnóża Gór Sowich w malowniczo usytuowanych Dziećmorowicach w nowej części Osiedla Słonecznego. Działki położone z pięknym widokiem rozciągającym się po pasmo ...
Zobacz ogłoszenie
1 015 560 zł
1,45 ha
Obejrzane
Oferta sprzedaży (lub dzierżawy) działki przemysłowej o powierzchni 1,4508 ha. Nieruchomość usytułowana jest w śródmiejskiej części Wałbrzycha, w jego uprzemysłowionej strefie (150 -200m od nowo wybudowanej Obwodnicy Wałbrzycha - ślimak). Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej. Dz...
Zobacz ogłoszenie
387 765 zł
5,54 ha
Obejrzane
Do sprzedania dwie sąsiadujące działki. Cena do negocjacji Działka 30/2 obręb 40 Podgórze o pow. 4,0492 ha. Działka 33 obręb 40 Podgórze o pow. 1,4903 ha. Brak miejscowego planu zagospodarowania. Uwarunkowania rozwoju- zabudowa przemysłowa.
Zobacz ogłoszenie
600 000 zł
6871 m²
Obejrzane
Bardzo ładny teren na obrzeżach miasta przy lesie.Możliwość podzielenia na działki . Budynek szkoły do remontu lub kompletnej przebudowy. Rejon zwany ,, szwajcarką ,, .
Zobacz ogłoszenie
399 000 zł
4200 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę nr 90 o powierzchni 4200 m2 położoną w Dziećmorowicach, gmina Walim. Dostęp do mediów (prąd, woda, kanalizacja) w drodze głównej. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka usytuowana w malowniczym otoczeniu gór. Miejscowość dobrze skomunikowana z Wałbrzychem oraz szybki dojazd d...