Działki na sprzedaż Turobin Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek na sprzedaż z Turobina i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
35 000 zł
2300 m²
Obejrzane
Sprzedam las grabowo-dębowy o łącznej powierzchni 0,23 ha, położony w miejscowości Żabno, gmina Turobin, województwo lubelskie. Drzewostan jest bardzo gęsty, dominuje grab i dębina, miejscami występuje niewielka ilość osiki. Zalesienie jest naturalne i nienaruszane — teren nigdy nie był wycinany. Sz...
Zobacz ogłoszenie
10 000 zł
2500 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę leśną o nr 954 w gminie Turobin, obszar wiejski, obręb 0021 Żabno. Łączna powierzchnia to 0,25 ha. Jest dojazd do działki drogą utwardzoną, publiczną. Na działce znajduje się ponad 50-letni drzewostan mieszany. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt.
Zobacz ogłoszenie
130 000 zł
3300 m²
Obejrzane
Działka pod zabudowę zagrodową w Żurawiu (gm. Turobin). Posiada aktualne warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego i budynku gospodarczego. Działka położona w spokojnej okolicy, na wzniesieniu z widokiem na okolice. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa i zagrodowa oraz tereny roln...
Zobacz ogłoszenie
182 000 zł
2800 m²
Obejrzane
Działka o powierzchni 28 arów, nr.148/4 w miejscowości Słupeczno, gm. Wysokie, pow. lubelski, woj. lubelskie. Oznaczona w MPZP symbolem MR - zabudowa wiejska z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod zabudowę mieszkaniową, siedliskową i jednorodzinną. Dopuszcza się działalność gospodarczą związaną z ...
Zobacz ogłoszenie
110 000 zł
2000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę z budynkami o powierzchni 20 ar. Na działce znajduje się dom drewniany z aktywnym przyłączem wody oraz prądu. Dodatkowo jest murowana stodoła w dobrym stanie oraz garaż/pomieszczenie gospodarcze murowany, pokryty blachą, w dobrym stanie. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zach...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
2 ha
Obejrzane
Sprzedam grunty orne, 2 ha (Guzówka). Bezpośredni dojazd do drogi 835. Grunty są równe i prostokątne. Klasa: RII. Cena do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
98 000 zł
5500 m²
Obejrzane
Siedlisko z potencjałem – 55 arów w Draganach (Lubelskie) – blisko natury i cywilizacji; Na sprzedaż oferuję wyjątkowo położone siedlisko w miejscowości Dragany (nr 229), gmina Wysokie. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju, które jednocześnie nie chcą rezygnować z wygód i szybk...
Zobacz ogłoszenie
60 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Sprzedam dzialke 30 ar z warunkami zabudowy I pradem Gotowa do zabudowy Więcej informacji udziele priv lub pod nr tele
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
4600 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę z budynkami. Budynek mieszkalny drewniany i obora murowana. Dzialka siedliskowa posiada dojazd drogą gminną od głównej drogi powiatowej. Działka oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako działka Rp, rolna z istniejącymi zabudowaniami mieszkalnymi z możliwoś...
Zobacz ogłoszenie
82 500 zł
1,5 ha
Obejrzane
Witam, Mam do sprzedania działki orne. Więcej info na priv.
Zobacz ogłoszenie
25 000 zł
1352 m²
Obejrzane
Działka budowlano-rolna o powierzchni 1352 m2. Dragany, gm. Wysokie, powiat lubelski, woj. lubelskie. Nr działki 311/3. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, bardzo dobry dojazd. Nieruchomość usytuowana nieopodal centrum Wysokiego. Możliwość uzyskania WZ. Media: - prąd podłączony skrzynka ...
Zobacz ogłoszenie
20 000 zł
1 ha
Obejrzane
Do sprzedania działka rolno-leśna o powierzchni 1 hektara. Las stanowi 60 % powierzchni działki. Reszta to pole uprawne 3 kategorii.
Zobacz ogłoszenie
140 000 zł
5500 m²
Obejrzane
Sprzedam! Gmina TUROBIN ! Dom Drewniany -96m.kw., wraz z budynkami gospodarczymi . Na działce o pow. 19 ar. Znajduje się komora na drzewo, komora na zboże z bali, piwnica murowana z czerwonej cegły. Obora murowana 20m.dł - 8m.szer. Stodoła z bali 9m.szer.-14m.dł. Całość działki wynosi 55ar....
Zobacz ogłoszenie
190 000 zł
2,7 ha
Obejrzane
Sprzedam 2 działki 293/1 oraz 293/2 Podlesie Duże gmina Radecznica 3 oraz 3A klasa ziemi Łącznie 2.7 h kontak tel.
Zobacz ogłoszenie
29 000 zł
7800 m²
Obejrzane
Sprzedam grunt orny o powierzchni 0,78 ha (klasa RIVa - 0,08 ha, klasa RIVb - 0,70 ha, klasa RV - 0,11 ha). W hektarach przeliczeniowych: 0,6050. Działka nr 755, obręb 0018 Rożki, gm. Żółkiewka. Regularny kształt zbliżony do kwadratu, ok. 94m x ok. 80m. Odległość od linii średniego napięcia: ok. ...
Zobacz ogłoszenie
120 000 zł
4900 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę typu siedlisko. Miejscowość Rokitów, Gmina Turobin. Areał działki 49 arów. Na działce znajduje się mały dom częściowo remontowany. Do domu doprowadzona jest woda. Dodatkowo jest obora i stodoła. DZIAŁKA ROLNO BUDOWLANA 23-465 Rokitów
Zobacz ogłoszenie
199 000 zł
2,22 ha
Obejrzane
Na sprzedaż pięknie położona działka rolno-budowlana w pobliżu Krzczonowskiego Parku Krajobrazowego o powierzchni około 2,23ha Działka zlokalizowana w miejscowości Gierniak, gm. Krzczonów, w odległości ok. 24 km od granic Miasta Lublin. Powierzchnia zabudowy zagrodowej wynosi około 42 arów, pozostał...
Zobacz ogłoszenie
330 000 zł
3,32 ha
Obejrzane
Sprzedam siedlisko: Dom o powierzchni 80m2, posadowiony na działce o powierzchni 3,32ha, zlokalizowany w gminie Rudnik. W skład domu wchodzą: - 2 pokoje mieszkalne - kuchnia - łazienka - 3 pomieszczenia na poddaszu. Dom jest w całości podpiwniczony. Posiada podłączenie do wodociągu, prądu oraz li...
Zobacz ogłoszenie
399 000 zł
1,51 ha
Obejrzane
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość siedliskowa położona w miejscowości Wólka Abramowska (gmina Goraj), w sercu Roztocza Zachodniego - jednego z najbardziej malowniczych i spokojnych regionów Polski. To miejsce dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i kontaktu z naturą, z dala od miejskiego...
Zobacz ogłoszenie
339 000 zł
3800 m²
Obejrzane
Witam, Sprzedam siedlisko 8 km od Janowa Lubelskiego. W pełni przystosowane do odpoczynku. Na działce znajduje się domek letniskowy, bania ruska, a także miejsce do grillowania, altanka, oczko wodne oraz garaż. Łączna powierzchnia to 38 arów. Działka usytuowana w miejscowości Konstantów, posiada b...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
2,25 ha
Obejrzane
Witam, mam do sprzedania grunty orne o pow. około 2,25 ha w Chrzanowie Czwartym. Więcej informacji udzielę pod numerem telefonu.
Zobacz ogłoszenie
39 000 zł
1,06 ha
Obejrzane
Sprzedam ziemię rolną, grunty orne oraz łąki, w większości dobrych klas bonitacyjnych, ale również ziemię słabszych klas. - Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. - 1 ha przeliczeniowy lub mniej, możliwy zakup również powyżej 1 ha fizycznego lub przeliczeniowego. - W ogłoszeniu przykładowa lokalizac...
Zobacz ogłoszenie
110 000 zł
1,41 ha
Obejrzane
Malowniczy, południowy stok. Podział geodezyjny. Wodociąg. Linia energetyczna. Droga asfaltowa. Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o łącznej powierzchni 1,41 ha, położona w miejscowości Antoniówka, gmina Gorzków. Nieruchomość została podzielona geodezyjnie na 3 działki. Działka usytuowana jest na...
Zobacz ogłoszenie
256 000 zł
3,66 ha
Obejrzane
Sprzedam działki rolne o powierzchni 3,66 hektara. Dojazd do działek asfaltowy. Dwie działki rolne usytuowane są między miejscowościami: Otrocz-Tokary. Jedna działka na Kolonii Otrocz.
Zobacz ogłoszenie
75 000 zł
1,55 ha
Obejrzane
Sprzedam 3 działki rolne w miejscowości Średnie Duże, Gmina Nielisz, powiat Zamojski. Nr działek: 1517 (0.59ha), 1518 (0.87ha), 450 (0.9ha).
Zobacz ogłoszenie
95 000 zł
4500 m²
Obejrzane
Sprzedam las - Branew Szlachecka, pow. janowski. Opis: Na sprzedaż las prywatny o powierzchni 0,45 ha (działki 514/2 i 515/2) w miejscowości Branew Szlachecka, gmina Dzwola, powiat janowski. Użytek: LsIII - las. Stary, gruby drzewostan - wysoka wartość drewna i przyrodnicza. Teren wąwozowy - natura...
Zobacz ogłoszenie
95 000 zł
1,59 ha
Obejrzane
Do sprzedania las sosnowy w miejscowości Kolonia Kąty, gmina Frampol o powierzchni łącznej 1.59 ha. Las składa się z działek, które są w jednym ciągu, jedna za drugą: 7- 160 m2 52- 882 m2 94- 1790 m2 142- 2025 m2 227- 5779 m2 226- 2764 m2 320- 2509 m2 Las nie cięty i w wieku około 100 lat....
Zobacz ogłoszenie
22 000 zł
2800 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę rolną, Sokołówka, gm. Frampol. Na sprzedaż działka rolna nr. 255 o powierzchni 28 arów, położona w miejscowości Sokołówka, gmina Frampol, powiat Biłgorajski. Działka rolna, objęta MPZP - tereny rolniczej przestrzeni produkcyjnej. Prąd i woda w pobliżu (istniejące zabudowania). Doj...
Zobacz ogłoszenie
349 350 zł
4,11 ha
Obejrzane
Sprzedam działki rolne wraz z siedliskiem o łącznej powierzchni 4,11ha, położone w miejscowości Teklin, w gminie Krzczonów w województwie lubelskim. Siedlisko jest położone na działce o nr 149 o powierzchni 3.15ha druga działka (niezabudowana) o nr.87 ma powierzchnię 0.96ha. Na działce nr 149 znajdu...
Zobacz ogłoszenie
110 000 zł
5387 m²
Obejrzane
Do sprzedania działka nr 427, o powierzchni 0.54 ha w miejscowości Nawóz w bliskim sąsiedztwie zalewu. Jest położona na terenach upraw polowych i ogrodniczych oraz nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Na sąsiedniej działce znajdują się media.
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
2,19 ha
Obejrzane
Do sprzedania dwie działki rolne o łącznej powierzchni 2,19 ha w miejscowości Chrzanów IV. Dojazd: bezpośredni dostęp do utwardzonej drogi. Cena do uzgodnienia.
Zobacz ogłoszenie
65 000 zł
3675 m²
Obejrzane
Mam na sprzedaż działkę budowlaną 36 ar. Działka położona niedaleko centrum Żółkiewki. Dojazd z jednej strony od drogi wojewódzkiej, od drugiej strony droga utwardzona. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
220 000 zł
9478 m²
Obejrzane
Do sprzedania działka nr 428, o powierzchni 0.95 ha w miejscowości Nawóz w bliskim sąsiedztwie zalewu. Jest położona na terenach upraw polowych i ogrodniczych oraz nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Na sąsiedniej działce znajdują się media. Dla zainteresowanych działka 427 mog...
Zobacz ogłoszenie
118 980 zł
1983 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1983 m². Jej wymiary to 106,96x19,99 m. Działka znajduje się w spokojnej okolicy wiejskiej, z asfaltowym dostępem. Brak ogrodzenia daje możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni. Lokalizacja oferuje dostęp do niezbędnych usług. W pobliżu znajdziesz: - Pu...
Zobacz ogłoszenie
59 000 zł
1880 m²
Obejrzane
Posiadam działkę budowlaną o powierzchni 18,8 ara w miejscowości Sobieska Wola Pierwsza. Działka usytuowana przy lokalnej drodze. Spokojna okolica, przy czystej rzece po drugiej stronie drogi, w pobliżu sklep i przystanek. Woda, prąd, linia telefoniczna w działce.
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
2,5 ha
Obejrzane
Posiadam pole rolne z działką pod budowę. Całość jest wielkości 2,5 hektara. Część z działką pod możliwą budowę przy drodze asfaltowej. Wjazd z drogi. Druga część pola jest dalej za drogą gruntową dojazdową na inne pola. Prąd i woda w pasie drogi przy działce. Przystanek autobusowy 50 metrów od ...
Zobacz ogłoszenie
270 000 zł
3 ha
Obejrzane
Witam. Mam do sprzedania pole wraz z działką budowlaną o powierzchni 3 ha. Lokalizacja: Wólka Batorska. Szerokość działki ma 26 m. Działka jest uzbrojona (woda, prąd). Okolica spokojna, zabudowana w głównie małe gospodarstwa. Cena: 270 000 do negocjacji.
Zobacz ogłoszenie
70 000 zł
1260 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę z warunkami zabudowy (nr działki 665). Na działce znajduje się garaż, drewniana stodoła oraz studnia głębinowa. Doskonała lokalizacja przy głównej drodze w malowniczej miejscowości Czysta Dębina Kolonia. Wielkość działki: 1260 m². Przy działce blisko usytuowane media z możliwością...
Zobacz ogłoszenie
253 380 zł
3,09 ha
Obejrzane
Sprzedam ziemię orną, 2.44 plus 0.65 ugoru zadrzewionego, w Czysta Dębina Kolonia. Cena 82 000 zł za 1 ha. Info na tel.
Zobacz ogłoszenieInne nieruchomości:
Popularne miejscowości:
- Sprzedam działkę Nowe
- Działki na sprzedaż Czerniejewo
- Działki na sprzedaż Wrocław
- Działki Jamielnik
- Działki Piła
- Działki na sprzedaż Ostrów Wielkopolski