Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Powiat
Gmina
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki powiat brodnicki - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

90 działek na sprzedaż powiat brodnicki. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (87) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka budowlana Zbiczno
Zbiczno · Działka budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
32 zł / m²

Działka Zbiczno na sprzedaż bezpośrednio
Pięknie położona działka z rozpoczętą budową. Działka w o powierzchni 0,5ha w Zbicznie, zaledwie 1km od centrum wsi, bardzo blisko jeziora i lasu. Znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej, jednak jest usytuowana w sposób gwarantujący ciszę oraz prywatność. Ziemia posiada przyłącze elektryc...

Działka rolno-budowlana Brodnica, ul. Targowa
Brodnica, ul. Targowa · Działka rolno-budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
31 zł / m²

Działka Brodnica na sprzedaż bezpośrednio
Witam Państwa serdecznie mam na sprzedaż działkę rolno-budowlaną,z możliwością wykorzystania pod inwestycję.Działka położona jest w Brodnicy przy ul. Targowej, atutem działki jest położenie, dostęp do utwardzonej drogi publicznej oraz media w bardzo bliskim zasięgu, działka jest położona 500 metrów ...

Działka budowlana Brzozie
Brzozie · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
30 zł / m²

Działka Brzozie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane. O powierzchni od 10a do 13a w miejscowości Brzozie . Dostęp do podłączenia mediów jest bardzo blisko ( zaledwie parę kroków) Okolica ta jest bardzo spokojna i przyjemna oraz bardzo rozbudowana. Znajduje się tam między innymi przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, s...

Działka rolno-budowlana Janówko
Janówko · Działka rolno-budowlana · 23000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
667 000 zł
29 zł / m²

Działka Janówko na sprzedaż bezpośrednio
Urokliwa działka 2,3ha położona we wsi Janówko (gmina Brzozie). Doskonała pod pensjonat, agroturystykę , SPA, dom letniskowy itp. Charakter pobliskiej zabudowy sprzyja tego typu działalności. Ziemia z możliwością podziału na mniejsze działki (po 3tys m2). Teren ma kształt prostokąta  -rzeźba teren...

Działka rolno-budowlana Zbiczno
Zbiczno · Działka rolno-budowlana · 3063 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
29 zł / m²

Działka Zbiczno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Atrakcyjnie polozona dzialke o pow.30ar.w miejscowosci Zbiczno na poj.brodnickim.Cicha,spokojna okolica,las,250m.do jeziora Zbiczno,2km od centum. Decyzja o warunkach zabudowy,prad,woda 50m.,dojazd droga utwardzona.Dzialka idealnie nadaje sie pod zabudowe caloroczna jak i rekreacyjna.Polec...

Działka budowlana Łapinóż
Łapinóż · Działka budowlana · 2700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
79 000 zł
29 zł / m²

Działka Łapinóż na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie.Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 2700 metrów kwadratowych.Działka jak w opisie typowo budowlana. Położona w malowniczym miejscu, blisko lasu w dolinie Drwęcy w m.Łapinóż. Grunt położony blisko głównej drogi a także około 10 km od m.Brodnica, oraz 3 km. od miejscow...

Działka budowlana Szramowo
Szramowo · Działka budowlana · 4500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
27 zł / m²

Działka Szramowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie działki budowlane ponad 22 ary i ponad 23 ary ,położne jak widać w bardzo spokojnym i bajecznym miejscu.z jednej strony drogi równina i duże drzewa,a po drugiej stronie piękne wzgórza , jak to dobrze widać na zdjęciach....

Działka rolno-budowlana Brodnica Michałowo, ul. Polna
Brodnica Michałowo, ul. Polna · Działka rolno-budowlana · 3250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
26 zł / m²

Działka Brodnica Michałowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno budowlana 32,5 ara. Nie uzbrojona. Wybudowanie Michałowo ul. Polna. Brodnica...

Działka budowlana Żmijewko
Żmijewko · Działka budowlana · 3032 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
26 zł / m²

Działka Żmijewko na sprzedaż bezpośrednio
Działka w atrakcyjnym miejscu kilkaset metrów od jeziora i lasu a także od drogi i ścieżki rowerowej Brodnica-Zbiczno. Działka posiada warunki pod zabudowę a także jest doprowadzony do niej przyłącz energetyczny....

Działka budowlana Brodnica
Brodnica · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
25 zł / m²

Działka Brodnica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę pod zabudowę. Działka usytuowana na obrzeżu Brodnicy....

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.