Działki budowlane na sprzedaż Pijawne Ruskie Najwięcej bez pośredników
Zobacz 39 aktualnych działek budowlanych na sprzedaż z Pijawnego Ruskiego i okolic - najwięcej w Polsce bez pośredników.
Nie znaleźliśmy ogłoszeń dokładnie spełniających Twoje kryteria. Zobacz oferty z okolicy.
150 000 zł
3001 m²
Obejrzane
Posiadam na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni 3001m2 każda w miejscowości Jabłońskie, ok. 15 km od Augustowa. Działki mają wydane warunki zabudowy domu jednorodzinnego i wszystkie niezbędne pozwolenia na przyłącza. Podłączenie do wody, prądu oraz kanalizacji są bardzo blisko, co ułatwia spr...
Zobacz ogłoszenie
105 000 zł
1374 m²
Obejrzane
Witam, Mam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1374 m2 (numer 13/3), o kształcie prostokąta. Położona ok. 0,5 km od miejscowości Raczki w woj. podlaskim. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzin...
Zobacz ogłoszenie
150 000 zł
1500 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjne działki BUDOWLANE, powierzchnia od 1500m2, objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego – idealne pod budowę domu lub inwestycję. Działki tworzą kameralne uporządkowane osiedle o funkcjonalnym układzie. Każda ma regularny, ustawny kształt, co znacząco ułatwia pro...
Zobacz ogłoszenie
99 000 zł
900 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną położoną w miejscowości Raczki 900m2 na nowo powstającym osiedlu 20 minut od Suwałk i Augustowa. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną . Obecnie działka nie jest uzbrojona, istnieje m...
Zobacz ogłoszenie
275 500 zł
9500 m²
Obejrzane
Działka budowlana na trasie Suwałki-Augustów. Posiadam do sprzedaży dwie działki budowlane o powierzchni 0,46 ha oraz 0,49 ha w miejscowości Olszanka Folwark, gmina Nowinka, powiat augustowski, województwo podlaskie. Wspomniane działki położone są obok siebie, przedzielone drogą dojazdową. Istniej...
Zobacz ogłoszenie
85 100 zł
2030 m²
Obejrzane
Mam na sprzedaż dwie atrakcyjne i identyczne działki budowlane z możliwością dokupienia ziemi rolnej 5ha. Działki mają bezpośredni dostęp do gminnej drogi asfaltowej. Położone są w bardzo spokojnej okolicy. Około 200 m w linii prostej jest rzeka Rospuda, słynąca ze spływów kajakowych. Dogodne położe...
Zobacz ogłoszenie
zapytaj
5560 m²
Obejrzane
@Suwałki Sobolewo. Atrakcyjne @działki na sprzedaż i w otoczeniu jezior i lasów. Działka nr 288/6 o powierzchni 0,5009 ha, klasa gruntów RV i RVI, oznaczona jako grunty orne. Działka 288/4 o powierzchni 0,0558 ha,klasa gruntów B-RVI i RVI jest to aktualnie działka oznaczona jako grunty rolne zabudow...
Zobacz ogłoszenie
160 000 zł
3001 m²
Obejrzane
Do sprzedania 2 działki z możliwością zabudowy o powierzchni 3001 m2 każda. Na zdjęciu są to działki 72/12 i 72/13. Miejscowość: Jabłońskie, 15 km od Augustowa. Cicha, spokojna okolica, w pobliżu słynne Święte Miejsce. Niedaleko szkoła i sklepy spożywcze. Więcej informacji pod numerem. Cena za je...
Zobacz ogłoszenie
110 000 zł
1100 m²
Obejrzane
Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki o powierzchni 1100 m² każda; o wymiarach około 37 m x 29 m (nr geod. 79/4, 79/5, 79/6), położone w malowniczej miejscowości Nowinka w powiecie augustowskim, województwo podlaskie. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabud...
Zobacz ogłoszenie
135 000 zł
1100 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działki budowlane w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego, Puszczy Augustowskiej, w malowniczej miejscowości Walne (gmina Nowinka). Dojazd do działek drogą asfaltową z małym ruchem, co zapewnia ciszę i spokój. Położenie działek jest atutem dla osób pracujących zarówno w Augustowie (16 ...
Zobacz ogłoszenie
145 000 zł
829 m²
Obejrzane
Witam, przedmiotem ogłoszenia jest działka o powierzchni 829 m² z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowana w centrum Raczek. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1.
Zobacz ogłoszenie
250 000 zł
3714 m²
Obejrzane
Serdecznie zapraszamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 3 714 m2 położonej w miejscowości Walne (gmina Nowinka, powiat augustowski), 16 km od Augustowa, 20 km od Suwałk, 4 km do jeziora Wigry. Działka zlokalizowana jest przy lesie, w okolicy znajdują się także urocze tereny pól i jezior, za...
Zobacz ogłoszenie
340 000 zł
3535 m²
Obejrzane
Oferujemy na sprzedaż malowniczą o pięknym krajobrazie działkę budowlaną o powierzchni 3535 m.kw. położoną w miejscowości Sobolewo w gminie Suwałki. Działka zabudowana budynkiem murowanym ocieplony styropianem. Działka bardzo zadbana, ogrodzona i obsadzona drzewami iglastymi. Dojazd do działki drogą...
Zobacz ogłoszenie
130 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną 1000 m2 w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego. Miejscowość Walne, gmina Nowinka. 15 km od Augustowa. Około 1000 metrów do jeziora Blizno z plażą miejską. Cudowne miejsce w cichej okolicy, z dala od głównej drogi, pod lasem. Możliwość podłączenia wodociągu i kanalizacji ...
Zobacz ogłoszenie
130 000 zł
1300 m²
Obejrzane
Dzialka budowlana, czesciowo ogrodzona z altanka i kominkiem. Blisko szkola, sklepy, apteka oraz przychodnia. Dzialka 1300m kwadratowych wymiary 50x26metrow. Przy granicy dzialki media (prad,woda, kanalizacja). Prosze kontaktowac sie telefonicznie.
Zobacz ogłoszenie
90 000 zł
1000 m²
Obejrzane
Sprzedam 4 działki budowlane w Raczkach. Powierzchnia ok. po 1000 m2 * Na jednej z działek możliwość prowadzenia działalności usługowej. *2 działki rekreacyjne. -Jedna o powierzchni ok. 1700 m2 z zadrzewieniem, -kolejna o powierzchni 4600 m2. Działka ta przylega do rzeki Rospudy i posiada ok. 100 m ...
Zobacz ogłoszenie
80 000 zł
933 m²
Obejrzane
Sprzedam trzy działki budowlane. Każda ok 1300m2, na mapkach oznaczone x15. Cena jednej 100tys zł. Działki znajdują się w miejscowości Małe Raczki, woj podlaskie. Według planu zagospodarowania ma powstać park wraz z lokalami handlowymi, tj. Lewiatan.
Zobacz ogłoszenie
129 000 zł
1518 m²
Obejrzane
Działka w Okuniowcu zł 1518 m² Szukasz miejsca pod swój dom… ale z przestrzenią, spokojem i bliskością natury? Najważniejsze atuty: świetna lokalizacja – blisko Suwałk w pobliżu jeziora działka równa i ustawna gotowa do zabudowy zagrodowej To idealne miejsce na Twój dom — całoroczny lub l...
Zobacz ogłoszenie
118 000 zł
851 m²
Obejrzane
DZIAŁKA POD DOM MARZEŃ – BAKAŁARZEWO, ul. Jeziorna Marzysz o miejscu, które połączy spokój natury, bliskość jeziora i wygodny dojazd do Suwałk? Ta działka spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja: Bakałarzewo, powiat suwalski (kilkanaście km od Suwałk) Powierzchnia: 851 m² Przeznaczenie: Budownic...
Zobacz ogłoszenie
360 000 zł
2395 m²
Obejrzane
Działka Budowlana (878 m²) z Prywatnym Parkiem/Ogrodem (1517 m²) – Suwałki Ukica Wałbrzyska/ Suwałki Cena za obie działki:zł (Cena dotyczy zakupu dwóch działek sprzedawanych wyłącznie razem) OPIS : Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie komfort życia w mieście z bliskością nat...
Zobacz ogłoszenie
329 000 zł
1989 m²
Obejrzane
Działka budowlana – Biała Woda, 4 km od Suwałk Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1989 m², położona w miejscowości Biała Woda. Działka ogrodzona, z dwiema bramami przesuwnymi, równa i gotowa pod budowę domu. Lokalizacja: Biała Woda – szybki i wygodny dojazd do Suwałk (zaledwie 4 km). Med...
Zobacz ogłoszenie
132 000 zł
1501 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w urokliwym miejscu w Bakałarzewie, przy ulicy Aleksandry Kujałowicz, o powierzchni 1501 m2. Nr ewidencyjny działki: 111/4. Działka posiada doprowadzone przyłącze energetyczne. Wodociąg w trakcie realizacji. Na działce znajduje się garaż blaszany o rozmiarach 4x5m. Działka...
Zobacz ogłoszenie
315 000 zł
1667 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną powierzchnia 1667m², idealna pod zabudowę jednorodzinną.
Zobacz ogłoszenie
210 000 zł
936 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Mała Huta, o nr geodezyjnym 28/10, obok Suwałk. Znajduje się na osiedlu nowych domów jednorodzinnych, w odległości zaledwie kilkuset metrów od Jezior i Lasów, a jednocześnie blisko miasta. Na działce znajduje się domek drewniany letniskowy.
Zobacz ogłoszenie
999 000 zł
4000 m²
Obejrzane
Do sprzedania działka z ogromnym potencjałem. Praktycznie każdy biznes usługowy, handlowy lub połączony częściowo z mieszkalnym jest możliwy do zrobienia. Rozwijająca się okolica w atrakcyjnej części Suwałk. Wystawiam na prośbę swojego taty, który więcej wie o tej nieruchomości. Wszystkie pytania pr...
Zobacz ogłoszenie
600 000 zł
1895 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1895 m². Wymiary działki to 65x29,5 m. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z możliwością podziału na dwie mniejsze działki. W okolicy panuje cisza i spokój, idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. W pobliżu ...
Zobacz ogłoszenie
266 000 zł
665 m²
Obejrzane
Działka budowlana | Suwałki, ul. Wrocławska | 665 m² Na sprzedaż działka budowlana, położona w Suwałkach, przy ul. Wrocławskiej. Lokalizacja: - Spokojna część miasta, - Szybki dojazd do centrum. Media: - Prąd, - Woda, - Kanalizacja, - Gaz. Dodatkowe atuty: - Bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej ...
Zobacz ogłoszenie
489 000 zł
1500 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka rekreacyjna-budowlana 1500 m² z 2 domkami holenderskimi - Danowskie / okolice Augustowa. Ok 100 m do jeziora i plaży gminnej oraz ok 500 m do baru/restauracji. W cenie sprzedaży - wszystko, co znajduje się na działce! Działka jest ogrodzona i dostępna z asfaltowego oraz utwardzo...
Zobacz ogłoszenie
420 000 zł
850 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 850 m², zlokalizowana blisko centrum Suwałk. Niezabudowany, świetnie zlokalizowany grunt z potencjałem pod inwestycję. Obręb nr 7, działka nr. 32118 Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej oraz usługowej. Media: W drodze obok wszystkie media (woda,...
Zobacz ogłoszenie
136 000 zł
3500 m²
Obejrzane
Działka z warunkami zabudowy w Prawdziskach - 3 500 m² z możliwością podziału. Na sprzedaż działka 3 500 m² z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, położona przy drodze asfaltowej w Prawdziskach. Istnieje możliwość podziału: 1. 1 750 m² - 83 000 zł 2. 1 750 m² - 75 000 zł Cena całej działki: 13...
Zobacz ogłoszenie
199 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Wyobraź sobie, że granica Twojego ogrodu to jednocześnie brama do jednego z najpiękniejszych kompleksów leśnych w Polsce. Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3000 m², położoną bezpośrednio przy ścianie Puszczy Augustowskiej. Dlaczego to miejsce jest wyjątkowe? - Natura na wyciągnię...
Zobacz ogłoszenie
300 000 zł
6523 m²
Obejrzane
Witam, Mam na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Szczebra, gmina Nowinka. Powierzchnia: 6523 metrów kwadratowych. Działka posiada wyznaczoną, oddzielną drogę dojazdową. Część działki to łąka, na której jest możliwość wykopania stawu. Więcej informacji udzielę przez telefon....
Zobacz ogłoszenie
800 000 zł
4258 m²
Obejrzane
Na sprzedaż działka o powierzchni 0,4258h. Położona w spokojnej zielonej części miasta Augustów, na osiedlu wypusty, przy ulicy Arnikowej. Nieruchomość znajduje się na obszarze objętym sporządzanym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego części miasta Augustowa „Wypusty lll”. Zgodnie z pro...
Zobacz ogłoszenie
205 000 zł
3405 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3405 m², położona we wsi Suchodoły (gmina Jeleniewo). Parametry działki: powierzchnia: 3405 m² teren: płaski dojazd: bezpośrednio z drogi asfaltowej Media: prąd - na działce woda - na działce ścieki - na działce Status prawny: działka posi...
Zobacz ogłoszenie
1 200 000 zł
5763 m²
Obejrzane
Działka przemysłowa na sprzedaż w całości ,lub podział na 2 mniejsze działki . Działka położona w mieście . Na działce o powierzchni 5763 m2 znajduje się magazyn 380 m2 ,i biuro 30 m2 . W promieniu 1 km znajdują się obiekty użyteczności publicznej . W odległości 1 km projektowana droga kolejowa ...
Zobacz ogłoszenie
200 000 zł
1200 m²
Obejrzane
Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 12 arów (1200 m²), położoną w miejscowości Bakałarzewo, przy ulicy Leona Kamińskiego. Na działce znajduje się domek drewniany. Jest to spokojna okolica, idealna pod budowę domu lub do celów rekreacyjnych. Informacje o działce: Powierzchnia: 12 a...
Zobacz ogłoszenie
242 000 zł
1154 m²
Obejrzane
Mam do zaoferowania dwie graniczące obok siebie działki przy ul. Miłosza osiedle Staniszewskiego w Suwałkach o nr 33925/11 o pow. 1156m2 oraz 33925/12 o pow. 1154m2. Jest możliwość kupna jednej lub dwóch razem. Teren płaski, nasłoneczniony, działki w kształcie regularnych prostokątów. Cena 210/m2. O...
Zobacz ogłoszenie
379 000 zł
3000 m²
Obejrzane
Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 78/2 o powierzchni 3000 m², położona w miejscowości Biała Woda. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu z przestrzenią, prywatnością i potencjałem biznesowym. NAJWIĘKSZY ATUT - TEGO NIE DA SIĘ KUPIĆ OSOBNO Działka posiada unikalną cechę...
Zobacz ogłoszenie
3 500 000 zł
5396 m²
Obejrzane
Sprzedam działkę budowlaną, uzbrojoną o powierzchni 5396m2. Działka z dużym potencjałem, położona przy ulicy Rajgrodzkiej. Znajduje się w niedalekiej odległości, bo około 100 m od jeziora Necko. W pobliżu znajdują się również lasy, idealne dla miłośników spacerów. Działka oferuje nie tylko walory pr...